Henry Onyekuru, Satış Listesine Konuldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru, Satış Listesine Konuldu

1648478826535.png

Sportime'a göre Olympiacos, yaz aylarında Onyekuru'yu elinden çıkarmak istiyor. Bu doğrultuda oyuncuyla Başakşehir ve Galatasaray'ın ilgilendiği ifade edilmekte. Fakat somut anlamda bir gelişme yaşanmadığı da haberler arasında.

Bonservisiyle transferi zor

Sportime, Olympiacos'un 4-5 milyon Euro düzeyindeki bonservis talebinin Başakşehir ve Galatasaray cephelerinde kabul görmeyeceğini belirtirken yaz aylarında bir şekilde takımdan gönderilmesi planlanan Onyekuru'nun kiralık olarak gidişine de sıcak bakıldığını aktarıyor.

Başakşehir'e gider ve gayet iyi oynar. Ama bizde artık farklı futbolcular görmek istiyorum ben. Sağ kanatta Yunus Akgün, Emre Kılınç var. Lig için adam olana çok bile. Morutan'ı saymıyorum çünkü aldığımız paranın 3 altına 5 üstüne satacağız belli ki. He kalırsa da ikili değil üçlü bir rekabet yaşanır sağ kanatta işte ne güzel. Sol kanat ise tam felaket. Elimizde sadece Barış Alper Yılmaz var. Onun önüne kaliteli bir yabancı sol kanat gerekiyor. Ama Barış Alper'in de seneye daha fazla forma şansı bulması gerekiyor. Bulamıyorsa da Adana Demirspor'a kiralanabilir. Eğer Barış Alper olmayacaksa biri yerli iki sol kanat gerekiyor. Toplam 5 kanat yeterli. 2'si sağa 2'si sola kesin olmalı zaten de kanatlardan birisinde üç alternatif olabilir. Eğer Morutan kalacaksa sağ kanatta üç alternatifimiz oluyor zaten. Bu yüzden sola iki kanat oyuncusu yeterli. Yeter ki kaliteli ve istikrarlı olsunlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt