Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | M.S. | TRT Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | M.S. | TRT Spor

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Paraguay | 1.Y | TRT Spor

Salih'te Frei kadar inatçı olsa daha iyi yerlere gelir.

Kerimi mutlaka almalıyız adam 2-3 çalım atıyor içerde kimse yok geriye dönüyor bizim Burağa baya asist yapar keşeke gelse :eek:

Yalnız bu forvetle gol atamadan bitiririz turnuvayı. Adam hiç orta sahaya gelip duvar bir olmuyor ne bilim top tutarsın ayağında.

Hakan gerçekten çok kaliteli bir futbolcu, merak ediyorum bu sene Hamburg yine kiralayacak mı yoksa 18'ine alacak mı?

ibrahim yılmaz çok daha komple bir oyuncu artun a göre..

Ya bizim şuan bu sistemde daha Umut tarzı bir adam olması lazımdı...Sürekli koşucak falan...

Artun anladığım kadarıyla güçlü , bitirici forvet...Ama top ayağına geldiğinde soğukkanlı falan kötü oyuncu değil...

Sadece sistem ona göre değil...Arkasına Okay'ı yanına'da İbrahim koyup görmek lazım

Yalnız bu forvetle gol atamadan bitiririz turnuvayı. Adam hiç orta sahaya gelip duvar bir olmuyor ne bilim top tutarsın ayağında.

Bence tam tersi..O dediğinizi sürekli yaptı..Sen ceza sahası içinde herifi 4 kişiyle tek bırakırsan Drogba gelse zor atar o golü.

ikisi yan yana oynarsa yavaş kalırlar..ayrıca okay ı biraz daha defansif düşünüyorlar bana göre..u19 avrupa elemelerinde müthişdi ibrahim yılmaz.

Ya bizim şuan bu sistemde daha Umut tarzı bir adam olması lazımdı...Sürekli koşucak falan...

Artun anladığım kadarıyla güçlü , bitirici forvet...Ama top ayağına geldiğinde soğukkanlı falan kötü oyuncu değil...

Sadece sistem ona göre değil...Arkasına Okay'ı yanına'da İbrahim koyup görmek lazım

Stoper Ethem'in ayakları biraz iyi mi ne...İyi tekniği var.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Paraguay | D.A. | TRT Spor

Ya bu trtsporu izleyemiyorum ağalar. netteyim. Nasıl izleyebilirim yardım edebileceğk birisi var mı?

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Paraguay | D.A. | TRT Spor

beyler maca bakamiyorum ilk 18de bizden kimler var ?

Üst Alt