Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-2 Ried | M.S | 14 Temmuz - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-2 Ried | M.S | 14 Temmuz

30.sayfadan itibaren mesajlari okudum.
300 ile 450. mesajlar arasında, Carole'un ne kadar çöp bir adam oldugundan, Anadolu takımlarının sol beki olabileceğinden hatta o kadar bile olamayacagindan, baya baya kotu bir adam olduğundan bahsedilmis.
450.mesajdan sonra ise Carole'un cok potansiyelli oldugundan, Telles' ten formayı alabileceginden, bu sene Caner gibi damga vurabileceginden, hatta zaten biz almadan önce de dikkat çeken bir adam oldugundan bahsedilmis.

Hangi yorumlari dikkate almami onerirsiniz demeyi düşünüyorum ama bu soruma gelecek cevaba ne kadar güvenebilirim ki?

Bu maçın antrenör için amacının takım oyununun oturtmaktan çok gidecek oyuncuları belirlemek için olduğunu düşünüyorum. Hocanın kafasındaki net isimlerin hiçbiri kadroda yok 2 maçtır. Geç gelmelerinede bağlamıyorum. Olcanda geç geldi. O oynuyor. Onun için yorumları bu kapsamda yapmak lazım.

Ben Bilal'in hiçbir maçını izlemiştim. Yekta'dan ne kadar farklı diye kendi içimde de düşünüyordum. Çok iyi oyuncuymuş. En az Selçuk kadar iyi. Aldığı paraya. bonservizsiz çok iyi transfer. Carole'u da forumda verilen linkten yarım devre izlemiştim. Parasına göre iyi transfer demiştim. Yanılmışım. Süper transfer. 7 milyon euro'ya aldığımız Telles'ten aşağılığı yok. Büyük ihtimallede artılarını göreceğiz yakın zamanda. Cem için akılsızlık demiştim. İzlediğim oyuncu beni doğruluyor. İnşallah yanılırım.

Eskilere gelirsek. Yekta, Eray, Furkan, Berk, Umut Gündoğan hiç kiralanmaya falan uğraşılmasın. Direkt bonservissiz satılsın, yapılabilirse. Diğer 2 kaleciden iyisi kalsın A2 için, kötüsü direkt yollansın. Tarık sağ bek alınamayacağı için kalmak durumunda. Yaşıda çok genç. Talibininde olacağını sanmıyorum. Verdiğimiz bonservis'ede yazık. Çabukluğu, sürati ve topla oynaması fena değil. Fakat sağ bek pozisyonu için bir oyuncu koçu ile tüm sene çalıştırılması lazım. Olcan'ı da eğer Şenol Güneş isterse falan bonservisle yollanabilir. Kalırsa sözleşmesi bitince tekrarlamaya gerek yok. (Umut Bulut içinde aynısını düşünüyorum) Koray ve Emrecan satılmasın. Fakat sezonda 15 maç kadar oynayamayacaklarsa bir takıma kiralansın, belki en azından biri. Kiralama bedeli önemli değil. Oynatılacakları ve yetişecekleri bir takıma yollansın. Sercan ve Dany'den yararlanılabilir diye düşünüyorum. Sinan bizim takımda zaten oynar.

Chedjou konusunda forum ciddi bir sekilde döneklik yapiyor, her seferinde oldugu gibi. Bu adam daha gecen sezon ortasinda ilk devrenin en iyi futbolcusu secildi bu forumda, simdi herkes cöp ilan ediyor yine... Kimse begenmediyse, bu adami kim burada koca yarim sezon sonra takimin en iyisi secti ?

Benim yorumlarım stabil hep,iyi stoper olmadığını düşünüyorum hala da öyleyim.

Buldular garibim gurbetci Sinani ezip duruyorlar.

Arkasinda kimse olmadigi icin bu cocuk bu sezon da ayni gece sezon gibi olur. Sinan'a sira gelene kadar oyuna girecek cete elemanlari var.

Olcan ve Umut var. Bunlar her mac girmeli. Bu altin kural. Allahin yeteneksiz cezalari sizi. Nerden bulasti lan bu Trabzon tayfasi basimiza allahin cezalari tüm takimi yönetiyor.

Mancini bosu bosuna Selcuk gidebilir raporu vermedi zamaninda.

Yanliz su carole nin golunu atacak turk forveti yok ha te de. O beyni ayaklarla calistaracak oyuncu yok.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

gecen sinan gümüs'ü öve öve bitiremediler bugün carole'ü

sonucta iki macta amatörlere karsiydi ve ciddiye almamak gerek

benim icin gercek kistas lig ve cl

Bu maçın antrenör için amacının takım oyununun oturtmaktan çok gidecek oyuncuları belirlemek için olduğunu düşünüyorum. Hocanın kafasındaki net isimlerin hiçbiri kadroda yok 2 maçtır. Geç gelmelerinede bağlamıyorum. Olcanda geç geldi. O oynuyor. Onun için yorumları bu kapsamda yapmak lazım.

Ben Bilal'in hiçbir maçını izlemiştim. Yekta'dan ne kadar farklı diye kendi içimde de düşünüyordum. Çok iyi oyuncuymuş. En az Selçuk kadar iyi. Aldığı paraya. bonservizsiz çok iyi transfer. Carole'u da forumda verilen linkten yarım devre izlemiştim. Parasına göre iyi transfer demiştim. Yanılmışım. Süper transfer. 7 milyon euro'ya aldığımız Telles'ten aşağılığı yok. Büyük ihtimallede artılarını göreceğiz yakın zamanda. Cem için akılsızlık demiştim. İzlediğim oyuncu beni doğruluyor. İnşallah yanılırım.

Eskilere gelirsek. Yekta, Eray, Furkan, Berk, Umut Gündoğan hiç kiralanmaya falan uğraşılmasın. Direkt bonservissiz satılsın, yapılabilirse. Diğer 2 kaleciden iyisi kalsın A2 için, kötüsü direkt yollansın. Tarık sağ bek alınamayacağı için kalmak durumunda. Yaşıda çok genç. Talibininde olacağını sanmıyorum. Verdiğimiz bonservis'ede yazık. Çabukluğu, sürati ve topla oynaması fena değil. Fakat sağ bek pozisyonu için bir oyuncu koçu ile tüm sene çalıştırılması lazım. Olcan'ı da eğer Şenol Güneş isterse falan bonservisle yollanabilir. Kalırsa sözleşmesi bitince tekrarlamaya gerek yok. (Umut Bulut içinde aynısını düşünüyorum) Koray ve Emrecan satılmasın. Fakat sezonda 15 maç kadar oynayamayacaklarsa bir takıma kiralansın, belki en azından biri. Kiralama bedeli önemli değil. Oynatılacakları ve yetişecekleri bir takıma yollansın. Sercan ve Dany'den yararlanılabilir diye düşünüyorum. Sinan bizim takımda zaten oynar.
Ben Bilalin hicbir macini izlemistim ve tellesten aşagiligi yok cumlelerin beni benden aldi renktas

Ben Bilalin hicbir macini izlemistim ve tellesten aşagiligi yok cumlelerin beni benden aldi renktas

Şaşıracak birşey yok. Ben bizim maçların haricinde hiçbir maç izlemiyorum. Bizim maçların bile hepsini izlemeye fırsatım olmuyor. Bilal'i de adı geçince lig tvnin özetlerinden izledim.

Carole'de Telles'den kötü oyuncu değil. Bana göre daha iyi oyuncu. Yakında öyle olduğunuda göreceğiz diyorum.

Bu arada bu Umut Gündoğan süper ligte çok takımda oynar. Neden kimse istemiyor. Enteresan.

Altyapi kaleci antrenoru kimse Eray ve Ismail ile birlikte derhal kovulmali. Ben hayatimda boyle yeteneksiz kaleciler gormedim.

Üst Alt