Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Diósgyőri VTK | MS | 8 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Diósgyőri VTK | MS | 8 Temmuz | Smart Spor

Bence Sinan hariç herkes iyi oynadı. Koray'a çok şaşırdım valla enteresan. Bizim oyuncuların gücü editlenmiş gibi geçen seneden fark yok demek çok haksızlık olur. Acayip tempo var takımda, şu takıma Selçuk'u Semih'i sokup embesillik yapmayız inşallah.

ben mücadeleyi beğendim ofansif anlamda daha efektif ve seri olmalıyız ama. Eylüle dogru yapilacak taktik antrenmanlariyla gelişir diye düşünüyorum

Sinan ve Semih'in önünü açalım gitsinler. Cengo'da tatili bitirip keyf mahiyetindeki transfer turlarına başlasın yeniden.

koray önliberoda çok iyi oynadı, tolgada iyi oynadı. DMC pozisyonunu halledicez gibi de bize 8 numara lazım. imbula yada lemina alınmalı. donk, tarık, carole, emrah bunlar derhal şutlanmalı. takımda yaratıcılık ve beceri eksikliği var bu çok net. gary dışında heyecanlandıran oyuncu yok. oysa geçen sene sneijder di brumaydı, poldiydi bir kalite vardı. feghouli, 8 numara ve birde becerikli bir ikinci forvet almalıyız

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Vatan gazetesi GS muhabiri daha gençken bu işi bırakıp ticarete falan atılsın. Selçuk olmadığı için takım oyun kuramamış :D :D

Üst Alt