Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 İstanbulspor | MS | 28 Ağustos - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 İstanbulspor | MS | 28 Ağustos

Yanliz maci gormedik tabi ama ilk yaridaki 11 GS in as kadrosu, 2. Yaridaki 11 de yedek kadro oldugu bariz. Buna gore de Falcao yedek muamelesi görmüş.

Falcao kalibresindeki oyuncular bunu kabul etmez. Gitmesi icin mobbing olabilir mi?
falcao kalibresindekiler sadece araplardan yagli kontrat kapabiliyor artik. medical park- liv hospital arasi gidip gelen 1 herif
keske defolup gitse.

falcao kalibresindekiler sadece araplardan yagli kontrat kapabiliyor artik. medical park- liv hospital arasi gidip gelen 1 herif
keske defolup gitse.

Dogru da iste fena iş. Hafife alinacak bisey degil. Adam kemiksiz 5 aliyor. 2 yilda 10 alacak en az. Bu parayi gomdugunuz adamdan verim almak zorundayiz. Mobbing uygulayarak degil anlasarak satma yoluna gitmeliyiz. Baska turlu GS a zarar!

Falcao kalibresinde biri Diagne denen boş beleş herifin yedeği olmayı hazmedebilir mi? Canım sıkıldı valla.

istanbulsporun kadrosuna baktım bulamadım. allah bilir süleymanın bartugun falan genc takımlarda karşılıklı oynadıkları 2-3 genc, galatasaray a takımına karşı oynarken bizimkiler kenarda izledi. ve o gencler yarın bir gün zeki çelik gibi olabilecekken - mhy bile örnek olur bu duruma -bizimkiler pttden yukarı çıkamayacak.
sonra terim transfer listesine yazacak onu istiyorum diye ve alamayacagız, halbuki onlardan daha iyileri o maçı kenardan izlemişti zamanında.
bu maçlarda bile genç oynatmayacaksan genclere şans veriyorum havalarına girmeyi keseceksin. kafa 90larda ama futbol 2020de

istanbulsporun kadrosuna baktım bulamadım. allah bilir süleymanın bartugun falan genc takımlarda karşılıklı oynadıkları 2-3 genc, galatasaray a takımına karşı oynarken bizimkiler kenarda izledi. ve o gencler yarın bir gün zeki çelik gibi olabilecekken - mhy bile örnek olur bu duruma -bizimkiler pttden yukarı çıkamayacak.
sonra terim transfer listesine yazacak onu istiyorum diye ve alamayacagız, halbuki onlardan daha iyileri o maçı kenardan izlemişti zamanında.
bu maçlarda bile genç oynatmayacaksan genclere şans veriyorum havalarına girmeyi keseceksin. kafa 90larda ama futbol 2020de

Oyle deme ozani clde oynatti

Üst Alt