Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Vallecano | MS | 3 Aralık | Spor Smart - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Vallecano | MS | 3 Aralık | Spor Smart

Okan hoca yaptığı değişikliklerle oyunu çok bozdu.Değişen oyuncularda sıkıntı yoktu..Okan hocada sonlara doğru uyumsuz oyuncularla çift forvete dönme savdasından vazgeçmeli.Çoğu oyuncunun performası düşüyor..
Şu hazırık maçlarında düzeni oturtaamıyoruz.Kimin oynadığı nerede oynadığı belli olmuyor..
Üstelik niye sakat ve milli maçlarda olanlar dışında tam kadro değiliz.Buda ayrı bir sıkıntı.

Barış malesef muhteşen fiziğine ve hızına yazık ediyor.
Berkan ne kadar az oynarsa o kadar iyi.Ah fatih hoca ahh kimlere ne paralar verdirdin yazık yemin ederim.
Gençler için yorum yapma çok erken bazlarının yaşı 15-16 falan sanırım.
Yunusuda taraftar harcamak için dünden razı.Yunus rotasyonda olsa her zaman yararı olur.okan hocanın bu adamları her anlamda hazır tutması gerekiyor.
Devre arasında azda olsa takımı ne kadar güçlendirebilirsek o kadar iyi olur.

2. yariyi izlemedim ama genel olarak stoper, Torreira'nin yedegi net 6 ve forvet lazim.
Yerli stoper olmadigina gore icimizden halledecegiz.

Hakemde berbattı Yunus'u adam gözünün önünde itti faulü vermedi. Pva bize hiç katkısı olacağını düşünmüyorum bundan sonra kafasında bitirmiş bazı şeyleri. Okan K. biraz daha dikkatli olmalı topu oyuna sokmada çok kötüydü. Baran Aksaka çok beğendim sadece fiziğini daha iyi kullanmalı ve bence 8 no oynamalı. Bizim net santrafora ihtiyacımız var alternatif olarak en çok onun eksikliğini hissettik Gomis çok hareketsiz kaldı, Baran D. hazır görünmedi bu seviyeler için o Hatay'dan yazılan genç yerli forvet iyi olabilir gibi ama hareketli bir santrafora ihtiyacımız var alternatif olarak bu net.

Bu yerli furbolcu rotasyonu ile bizi şampiyon yaparsa Okan Buruk, heykeli mi, artık başka birşeyi mi bilmiyorum ama dikilmesi lazım. Abi, Yunus, Berkan, Kerem, Barış filan maalesef yeterli değiller. Gelişme de göstermiyorlar. Mesela Barış sıfıra inmiş, defansı stadın dışına göndermiş, Gomis'e vermek yerine mal gibi kaleye vuruyor.

Aynısı Kerem ve Yunus için de geçerli. Pas vermeleri gerek yerde şut, şut çekmesi gereken yerde de pas veriyorlar. Arada bitane atıyorlar işte o kadar da olsun.

Galatasaray seviyesi için şuan ki oyunları yetersiz. Ilk 5'i zorlayan takımlarda oynarlar ancak.

Maalesef durum bu sevgili GSCimbom ailesi.

Üst Alt