Hazırlık Maçı | Avusturya 6-1 Türkiye | MS | 26 Mart | TRT Spor - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Avusturya 6-1 Türkiye | MS | 26 Mart | TRT Spor

Kaan stoperde kötü akşamda gördük zaten, çağlar bence merih--ozan- kaan üçlüsünün bir tık önünde, şikecilerin avrupa maçlarında fena gözükmedi. Ama onunda sakatlık sorunu var sağlam olur mu o zaman bilemem.

Çağlar’ın, Ozan’ın önünde olduğunu düşünmüyorum renkdaş. Merih net gerisinde. Kaan ise sadece yedekler ancak tandem olamaz. Abdül ise şart bu takıma.

Çağlar’ın, Ozan’ın önünde olduğunu düşünmüyorum renkdaş. Merih net gerisinde. Kaan ise sadece yedekler ancak tandem olamaz. Abdül ise şart bu takıma.
Ozan eski formunda değil, çok savruk oynuyor ve ağırlaşmış, ayrıca montella ozan'ı pek tutmadı.

Hatta bence montella'nın stoper sıralaması şu şekilde;

1- samet - abdülkerim
2- çağlar - abdülkerim
3- merih - abdülkerim
4- kaan - abdülkerim
5- ozan - abdülkerim

Ben samet oynayacağına çağlar oynasın derim, yoksa çağlar'ı çok beğendiğimden değil. Ama samet süprizide bekliyorum özellikle gürcistan maçında.

Ben olsam orta sahada kesinlikle Kaan' ı tercih ederim. Kadroda ondan iyi 6 numara yok, hele Salih' i hiç tutmadım.

Hakan' ı regista oynatmak fantezisi bu MT da olmaz, hele Arda ile birlikte akıldan bile geçirilmemesi gereken bir saçmalıktır.

Kaan' ın klonu olsa, onu da sağbek oynatırım. Müldür yedek bile olmamalı. Yoklukta yine Zeki oynayacak herhalde. Futbola aşırı düşkün 85 milyonluk ülkeden yıllardır Zeki' den iyi sağbek çıkmamış olması çok ilginç...

2002'de bunlara orada 6 atıp dünya kupasına gitmiştik. Hazırlık maçı da olsa bugünü beklemiş herifler.

Neyse; Müldür, Cenk Özkaçar, Merih, Yunus Akgün, Yusuf Yazıcı, Samet yazın kadroda olmamalı.

3 kaleci

Zeki, Kaan, Ferdi, Rıdvan veya Eren Elmalı bek rotasyonu

Ozan, Apokerim ilk 11 stoperleri; Çağlar ile Kaan yedekleri. 10 kişi etti.

Orkun, İsmail, Salih, İrfan Can, Kaan'dan 2 tanesi orta saha ikilisi. Etti 14.

Kanat ve 10 numara pozisyonu.
Hakan, Arda, Kenan, Barış, Aktürkoğlu, Can Uzun, Yusuf Sarı. Etti 21.

Forvet: Enes, Semih, Barış. 23 kişi

2002'de bunlara orada 6 atıp dünya kupasına gitmiştik. Hazırlık maçı da olsa bugünü beklemiş herifler.

Neyse; Müldür, Cenk Özkaçar, Merih, Yunus Akgün, Yusuf Yazıcı, Samet yazın kadroda olmamalı.

3 kaleci

Zeki, Kaan, Ferdi, Rıdvan veya Eren Elmalı bek rotasyonu

Ozan, Apokerim ilk 11 stoperleri; Çağlar ile Kaan yedekleri. 10 kişi etti.

Orkun, İsmail, Salih, İrfan Can, Kaan'dan 2 tanesi orta saha ikilisi. Etti 14.

Kanat ve 10 numara pozisyonu.
Hakan, Arda, Kenan, Barış, Aktürkoğlu, Can Uzun, Yusuf Sarı. Etti 21.

Forvet: Enes, Semih, Barış. 23 kişi
1 yada 2 gol atıp geriye döner bu kadro.

Valla eldeki mal bu.
Ofansif hat çok güçsüz.

Ne kadar beğenmesem de bir turnuva olması açısından cengiz bu takımda olmalı. Tek başına şut tehditi Semih ve yusuf sarının ikisini toplamından daha etkili olur. Rakibi baskı altına almanı sağlayacak bir oyuncu. Zırt pırt sakatlanıyor ama bunu bir turnuva ve 4-5 maç gibi hedef olarak görürsek tam ona göre turnuva.

Ofansif hat çok güçsüz.

Ne kadar beğenmesem de bir turnuva olması açısından cengiz bu takımda olmalı. Tek başına şut tehditi Semih ve yusuf sarının ikisini toplamından daha etkili olur. Rakibi baskı altına almanı sağlayacak bir oyuncu. Zırt pırt sakatlanıyor ama bunu bir turnuva ve 4-5 maç gibi hedef olarak görürsek tam ona göre turnuva.
Roma'daki Cengiz gitmiş bomboş bir adam gelmiş bence. Adam geçemiyor kesinlikle. Önünü boş bırakırsan sola çekip 1-2 şut atar anca ki dün gördük turnuvanın vasat takımlarından olacak Avusturya bile boşluk vermiyor. Cengiz'in faydalı olacağını düşünmüyorum. Yusuf Sarı kafa olarak böyle turnuvayı kaldırabilir mi bilmiyorum da ülke içinde en formda kanattı sakatlık öncesine kadar. Sezon sonuna kadar da toparlar bence. Saçma sapan bir top sürüşü olsa da atacağı 1-2 çalım oyunun kaderini değiştirebilir belki.

Bu arada Cengiz'i ilk maçta 11'e koysak 10. dakikada sakatlanıp turnuvayı kapatması hiç birimizi şaşırtmaz heralde.

en son euroda herkes gaza geldiğinde stoper 2lisi, kaleci, forvet mevkileri fln netti şimdi hiçbiri net olmadığı gibi kenan hariç extra bi adisyon da gözükmemekte. orta saha tourist dolu halen. sol bek hala yok bide. montellanın isim ve cisim endexli seleksiyondan uyumlu bi kadro kurma işine girmesi lazımdı ama yapmadı gibi gözüküyor. atletik ve fizikli adamlarla top hakimiyeti olan ama tourist karakterlileri harmanlamaya gitmeliydi ama takım sadece touristlerden oluşuyor gibi.

Üst Alt