Hayri Cund Nerelerde? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayri Cund Nerelerde?

Derbi maçını birlikte izleyip gece boyunca bira içtik sonra hayri beni sokak ortasında durdurup, kendisine sağlam bir tane vurmamı istedi.

bilirsiniz kavgadan hiç hoşlanmam.

source.gif

hadi doruk şimdi vur deyince, bende sağlam bir tane geçirdim.

f9Hn90.gif

arkası arkasına yumruklar geçirdim hayriye

tenor.gif

ortadaki adaletsizliği yediği dayaktan sonra farkedince, durrr doruk dedi

şimdi sıra bende deyip yaklaşık yarım saatte o beni dövdü.

source.gif

yıllar sonra gelen 3-1 lik galibiyeti bu kadar boktan şekilde kutlamış olduğum için kendisine nefretimi kustum.

sonrasında beni , yediğimiz dayaklar sonrası aydınlanıp nirvanaya ulaşacağımız konusunda ikna etti.

Htin.gif

hatırlasana doruk , fight club işler bu şekilde yürüyordu. hem denesek ne kaybederiz ki dedi.

hayatımızı tamamen filme göre entegre etmeye başlamıştık. Onunla birlikte kalmaya başlamış ve gscimbom gibi sosyal medya gereçlerinden iyiden iyiye soyutlamıştık kendimizi.

taa ki cep telefonumdan gizlice sevgilimin numarasını araklayana kadar.

source.gif

biz aynı karakteriz diyerek, günlerce sevgilimi düdükledi ve sakın ama sakın sevgiline benden bahsetme diye de beni tembihledi.

giphy.gif

aydınlanıyor muydum yoksa hızla gavatlaşıyor muydum.. bu sorunun ciddiyeti ile filmin sonunun nereye varacağını düşünmeye başlamıştım.

sonrasında ise sevgilime ayrı bana ayrı bir mektup yazmıştı. ikimize de maslaktaki bir gökdelenin 34 katına çıkmamızı ve karşı binaları izlememizi söyledi.

mektupta yazdığı gibi 34. kata çıkmıştık. hava puslu sevgilimi elimden tutmuş ve karşı binalara bakmaktaydık.

AdvancedAlarmingArrowana-size_restricted.gif

ve o manzara ile karşılaşıp dumura uğradım

Ekli dosyayı görüntüle 73642

bu sebeple foruma geri geleceğini düşünmüyorum. bana bunu yapan sizlere ne yapmaz insanları kandırmakta ve saf yanlarını kullanıp sevgililerinden bir güzel fayda sağlamaktadır.
@Hayri Cund

Üst Alt