Hasan Kartal: "Silahım olsa vururdum, bir çuval silahım var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Kartal: "Silahım olsa vururdum, bir çuval silahım var"

images%20(11).jpeg

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, ilginç ayrıntılarla dolu hayat hikayesini anlattı.

"2009 YILINDAN ÖNCE FUTBOL NEDİR BİLMEZDİM"
Futbol camiası ile 2009 yılında Rizespor A.Ş.'ye ortak olarak tanıştığını belirten Başkan Hasan Kartal, "Şirkete ortak olduktan sonra yönetime girdim. 2009'da yöneticiliğim devam ederken, benim esas iş konum Ankara, Ankara'nın da Etimesgut bölgesinde daha çok yatırımım var, burada iş yapıyorum, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, benim Rizespor'a ortak ve yönetimde olduğumu duydu, beni çağırdı. Etimesgutspor'un başkanlığını bana verdi. 2010'da da Etimesgutspor'un başkanı oldum. İnanın 2009'a kadar hiç futbolla alakam yoktu. Hiç stada gitmezdim, maç izlemezdim, forveti, stoperi, ofsayt nedir bilmezdim" şeklinde konuştu.

İNŞALLAH SEZONU EN AZ SEVİYEDE HAKEM HATALARIYLA KAPATIRIZ"

Demirören Haber Ajansı'na birbirinden ilginç açıklamalar yapan Kartal, geçen sezonun 32'nci haftasında kendi sahalarında Galatasaray'a 3-2 kaybettikleri maçın ardından hakem Serkan Çınar'a yönelik tartışma yaratan sözleri için de konuştu. Karşılaşmadan sonra "Silahım olsa hakemi vururdum" diyen Kartal, "Silahım olsa vururdum, Karadenizlinin bir söylemidir. Silahım yok mu, bir çuval silahım var. Ama evim Ankara'da, maç anında ben Rize'deyim. Gidip alıp gelemeyeceğime göre..." ifadeleriyle sözlerine açıklık getirdi. Kartal, TFF yönetimi için ise şunları söyledi: "Türkiye Futbol Federasyonu'nun iyi bir yönetimi olduğundan eminim. Hakemler de insandır, hata yapacak. Ama bazı hakemler insanlık dışı hatalar yapıyor. Ben yüzde 80 hakemlerde sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. İnşallah lig böyle devam eder, bu sezonu en az seviyede hakem hatalarıyla kapatırız. Çünkü takımlar bir seviyeye gelmek için uğraşıyor, bir hakem hatasıyla emekler boşa gidiyor."

DHA

Bunun en azından para cezası yemesi gerekmiyormu bildiğin şiddet içeren bir söylem tabi büyük ihtimal iktidar yalakası ve reyisin hemşerisi olduğu için dokunmamışlardır

Turkiyede adalet olmadiginin en buyuk aciklamasidir. Arkasi saglam olmasa boyle konusmalari yapamazdi, herhangi bir vatandas bu tur aciklamalar yaparsa onu orgut sucuyla iceri tikarlardi. Rize baskani is adami, demek ki arkasinda birileri var. Kim bilir x sahiz partiye ne tur desteklerde bulunduda, onlarda ona senin g... Kollariz garantisi verdi :)

Turkiyede adalet olmadiginin en buyuk aciklamasidir. Arkasi saglam olmasa boyle konusmalari yapamazdi, herhangi bir vatandas bu tur aciklamalar yaparsa onu orgut sucuyla iceri tikarlardi. Rize baskani is adami, demek ki arkasinda birileri var. Kim bilir x sahiz partiye ne tur desteklerde bulunduda, onlarda ona senin g... Kollariz garantisi verdi :)
Sen Recep Tayyip Erdoğana bir imadamı bulundun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen ulu önder peygamberimiz Hz Recep Tayyip Erdoğana bir imadamı bulundun

Haşa.. ironisi bile küfür. Mukaddesatı neden ironide kullanıyoruz arkadaş! İnanmıyor olabilirsiniz ama inanana biraz saygı olsun..
AÇIKÇA DA BELİRTEYİM RTE DEĞİL DERDİM PEYGAMBERLİKTİR. Siyasi çekişmeye de sakın bu postu alet etmeyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

taraftar dese hakkında işlem başlatılır. ama tayyipli devletinin yüce baş kumandanı da rizeli olduğu için bir şey olmaz buna. gerçekten vursa da bir şey olmaz

Üst Alt