GSC Anket - Hangi Marka Cep Telefonu Kullanıyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Hangi Marka Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    64
Valla samsung dan oldum olası nefret ederdim, hele o kasım kasım kasan toucwiz ara yüzü müdür nedir acayip hantal geliyordu kullanması. O yüzden hiç sahip olmamıştım.

Ama batarya fetişti olduğum için bu sene samsung m51 aldım ve şunu diyebilirim ki ; efsane bişi.

7000mah batarya harca harca bitmez gibi . 3 gün rahat gidiyor. 18-19 saat ekran süresi var.

2.olarak teknoloji çağında iphone kullanmaya karşıyım. Ben telefonu değilde o beni yönetecekse ne anlamı kaldı ki teknolojinin ? Kısıtlamalardan nefret ederim. Androidin hayal dünyasında yapamayacağın şey yok 👍

Samsung s10 lite

Samsung genelde exynos işlemci kullanır ama bu modelinde Snapdragon 855 kullandığı için tercih sebebim oldu.

s7

çerçevesini genel tasarımını en çok beğendiğim telefondur hala. fiziki orta tuşunu sevdiğim.

lakin kamerası iyice bozuldu. şarjı kötü. hafızası yeterli değil. kullanılmaz hale gelene kadar devam edeceğim inş

1611137127586.png

Samsung Note 9.

Note serisinden başka telefon almam bu saaten sonra.

Hiç bir zaman beni zora sokmadı.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Bu mesaji yazmam bile yetti. Bugun disarida telefonun sarji 40ken birden kapandi. Yeni duzeldi sifir saka :D

O zaman sana bunu takdim edeyim.

0871fe4404657f0c5801216c0645d709.jpg

Üst Alt