Haber - Halil Umut Meler, İfadesini Verdi: "Faruk Koca bana hitaben 'Seni öldüreceğim' dedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Halil Umut Meler, İfadesini Verdi: "Faruk Koca bana hitaben 'Seni öldüreceğim' dedi"

1702378585261.png

İŞTE HALİL UMUT MELER'İN İLK İFADESİ: 'SENİ ÖLDÜRECEĞİM' DEDİ

MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçının ardından saldırıya uğrayan hakem Halil Umut Meler'in ifadesi ortaya çıktı. Meler'in ifadesinde, saldırının detaylarına ve saldırganlar tarafından yapılan tehditlere yer verildi. Maçın bitiş düdüğünün ardından, MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca ve yanında bulunan iki şahsın sahaya girerek orta alana kadar geldiklerini anlatan Meler, şu ifadelere yer verdi:

"Faruk Koca benim sol göz altıma yumrukla vurdu, yere düştüm. Ben yerdeyken tüm şahıslar birçok kez yüzüme ve vücudumun diğer yerlerine tekmeyle vurdular. Faruk Koca, tüm hakem arkadaşlarım ile bana 'Sizi bitireceğim' dedi. Bana hitaben 'Seni de öldüreceğim' dedi. Bana vuran Faruk Koca'dan ve diğer şahıslardan davacı şikayetçiyim. Uzlaşmak istemiyorum. Söyleyeceklerim bundan ibarettir."

[Anadolu Ajansı]

sakın geri adım atma umur merel - neyle gelirlerse gelsinler sana sakın geri adım atma.

yargılansın şerefsizler

İnşallah geri adım atmaz da saldırı ve tehditten ceza alırlar. Yatarı olacağını sanmam da en azından ibret olsun.

HUM'un üzerinde de baskı kurabilirler, geri adım atma demek kolay tabi bizler için ama devleti de yanına alabilecek, gözü dönmüş bir güç var karşısında.

Üst Alt