GSCimbom Oscar Ödülleri Sohbet Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Oscar Ödülleri Sohbet Başlığı

Benim yönetimden ayrılmamın özgürle hiç alakası yok banane,aradan geçmiş 3 ay bunu niye içinde tuttun,ogün whatsapptada ben dönmem dedim açık açık kimsede birşey demedi, üst yönetimde Abdullah Taşana yazdığım msjda duruyordur ona bak niye bıraktığımı anlarsın direk yönetimden kimseye bir sorunum yok herkeside severim, ama @Emrah Yıldırım bi lafımda sana bundan sonra benimle muhatap olma kalbini kırarım,benle kimin sıkıntısı varsa gelsin yüzüme desin dedim salak yapmaya devam ettin,neyse namık detayları öğrenmek istiyorsan ararsın konuşuruz

Bu jojuğa yamuık yapmayinnn

Yönetime güvenilip alınmış sonra güvenilip süper yapılmış adamın forumu şeyine takmayıp kafasına göre gidip sonra da artistlik yapmasından sonra o listede olma hakkı falan yok.

Fatih olayı bilmediği için yanlış yapıldığını düşünmüş ancak durum tamamen kasıtlı. Benim kastım var.

Haydaa. Yapmayın beyler. :( Ben tamamen gözden kaçtığını düşündüğüm için yazdım. Hani biraz da şaka olsun, muhabbet açılsın diye. Anlaşılan durum ciddiymiş. Keşke yazmasaydım.

Haydaa. Yapmayın beyler. :( Ben tamamen gözden kaçtığını düşündüğüm için yazdım. Hani biraz da şaka olsun, muhabbet açılsın diye. Anlaşılan durum ciddiymiş. Keşke yazmasaydım.
Listede olmamasının sebebi benim dediğim gibi ama iletişim kaynaklı sıkıntıdan dolayı yanlış anlamışım Serkan'ın hareketini. Bu dakikadan sonra listeye koymak da çocuk oyuncağı olur, yönetim bir iade-i itibar yapma yolunu bulur umarım.

Serkan da çok sorun etmeyecektir zaten biz karşılıklı anlaşabildikten sonra yani umarım :)

Listede olmamasının sebebi benim dediğim gibi ama iletişim kaynaklı sıkıntıdan dolayı yanlış anlamışım Serkan'ın hareketini. Bu dakikadan sonra listeye koymak da çocuk oyuncağı olur, yönetim bir iade-i itibar yapma yolunu bulur umarım.

Serkan da çok sorun etmeyecektir zaten biz karşılıklı anlaşabildikten sonra yani umarım :)

Konunun tatlıya bağlanmasına sevindim. Aksi takdirde olayı karıştırdığım için kendimi sorumlu tutar ve bundan dolayı üzülürdüm. :)

Yilin en sevilmeyen uyesi diye bir kategori aradim ama bulamadim o yuzden buraya yaziyorum. Ertugrul Yilmaz'a yilin en sevilmeyen uyesi oscari verilmeli.

Üst Alt