GSCimbom Bursa| Organizasyon Önerileri... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bursa| Organizasyon Önerileri...

Cevap: GSCimbom Bursa| Organizasyon Önerileri...

23 Temmuz Galatasaray-Tobol Maçı Organizasyonu

Düzenleyen: ultrAslan Bursa

Ücret: Maç Bileti+35 TL (yol masrafı)

Bursa'dan katılmak isteyen renkdaşlar bana ulaşsınlar, gerekli yönlendirmeyi yaparım.

Yazları Kumla da oluyorum.Kumla ya gelin de bari öyle tanışalım diyecem ama,başka bişey diyemem.

Organizasyon falan bişeyler olsa bu aralar iyi olurdu aslında ama ufukta öyle birşey gözükmüyor ki zaten Bursa'lı olanlarda Bursa'da değil galiba. :)

Yazları Kumla da oluyorum.Kumla ya gelin de bari öyle tanışalım diyecem ama,başka bişey diyemem.

Bu yaz mutlaka uğrarım, seninle buluşurum Deniz.

Organizasyon falan bişeyler olsa bu aralar iyi olurdu aslında ama ufukta öyle birşey gözükmüyor ki zaten Bursa'lı olanlarda Bursa'da değil galiba. :)

Ben varım :):D, iş çıkışı yada öğle arası Korupark vb biryerde memnuniyetle buluşabiliriz.

Ben varım :):D, iş çıkışı yada öğle arası Korupark vb biryerde memnuniyetle buluşabiliriz.

O zaman Bursa'da olanlarla (artık kaç kişi gelebilirse 3-5 kişi de olsa) bir buluşma ayarlayalım. İş çıkışı, veya öğle arası biyerlerde oturup birşeyler içip, sohbet edelim hem de tanışmış oluruz... :)

Üst Alt