GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 442 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
takımla ilgili görüşlerni alayım o halde
kimler iyi
kimler iyi görünür gibi ama tırt ??
Bilbao maçı acayip bayıktı. 2 takım da şişirip durdu sık sık top kaybetti. Bilbao zaten 1 puana gelmiş 3 kere hücuma çıktılar.

Hagi'nin kendi aldığı frikikten vurup seken topu Okan'ın tamamlaması, Hagi'nin soldan yaya sert ortasını Arif'in havaya dikmesi ve Hagi'nin son dk golü dışında bir şey yok. Hagi dışında bir şey yok kısaca.

Rosenborg maçı daha bitmedi 30. dkdayım. Ergün ağabey 2 tane ortasıynan mest etti yine. Biz daha iyiyiz nasıl 3 tane yemişiz ilginç.

2 haftadır futboldan uzak duralım dedik işimize gücümüze odaklanalım dedim

bu ali denen mal hala konuşuyormuş

anladığım kadarı ile şunu planlıyor

kupaya çıkmayacak göz dağı verecek

lig içinse resmen tehtid ediyor bizi kayırın yoksa ligden çekilirim diye

ne yazık ki bu ülkeyi biraz olsun tanıyorsam işede yarayabilir

bizim pısırık yönetim karşı agresiflik yapıp bunu engellemeli

ha akp istanbulu kaybederse hıncını fbden bu sefer harbi çıkarabilir bu sefer

akpliler baya bilenmiş gibi bir hava sezdim

Yapılan bunca hata dışardan marka olmuş 3-5 hakem getirtilip yorumlatılsaydı bu adamın yüzsüzlüğü elinde patlardı.. Çok mu zor Markus Merk , Collina gibi adamları 3-5 gün Türkiye'de ağırlatıp göndermek.. Gerekirse koy yanlarına Erman Toroğlu ve Ali Koç tarafından satın alınmamış 2-3 türk hakem daha.. Sonra Trio'daki pozisyonları koy yorumlasınlar..

Rezil oğlu rezillerin normal şartlarda 60 puanı bile alamayacakları anlaşılırdı... Sonra hem Federasyon'nun hemde bu şikeye susan devletin üzerine giderdin ama akıllarına gelmiyor bizimkilerin her nedense..

Üst Alt