Göksel Gümüşdağ: "TFF dışında kimsede VAR kayıtları olamaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hatalar Galatasaray’a daha fazla denk gelmis olsa bile ben oncelikle olarak VIP tribundeki yirtilmis deri koltuklara, 65 milyon euro maas butcesiyle kurulmasina karsin vasati asamayan futbol takimina odaklanirim.

Banane hakemin formundan formsuzlugundan, o formunu bir gun yakalar.

Ben Galatasaray nasil gelisecek onun derdindeyim.
Ahh bak sen denk gelmis

Tutum ayni,
Hakemin kararlari ortada
Dovizdeki oynaklik ortada

Karsilastirilmaktan irite oluyorsan tutum olarak gozle gorulur bariz bir farkin olsun bari.

Evet de doviz su yuzden veya bu yuzden boyle oynuyor demek baska

Hakem burada yapmasi gerektigini yapmadi biz de bu yuzden puan kaybettik demek baska

Birinin dogrusu yanlisi var, digerinin yok

Hakemlerin ne yapmasi gerektigini merak ediyorsan su belgeye danisabilirsin http://tff.org/Resources/TFF/Documents/MHK/Oyun-Kurallari-2017-18.pdf

Hatalar Galatasaray’a daha fazla denk gelmis olsa bile ben oncelikle olarak VIP tribundeki yirtilmis deri koltuklara, 65 milyon euro maas butcesiyle kurulmasina karsin vasati asamayan futbol takimina odaklanirim.

Banane hakemin formundan formsuzlugundan, o formunu bir gun yakalar.

Ben Galatasaray nasil gelisecek onun derdindeyim.
Ailenden birine “kötülük” yapıldığında yapanı bırakıp aile ferdini suçlar; “şuralarda hata yapmışsın” dersin bu mantıkla..
ne kadar çağdaş bir bakış açısı.. geri kalmışlığıma ver arkadaş, seni anlayamıyorum..

Harbiden Basaksehirin ayni statta VAR arizasiyla galibiyeti gume gitti, bu kadar yaygara koparmadi.

Bizde igrenc derecede bir bahanecilek yerlesmis, bu kulup bir tik ileri gitmez bu zihniyetle.

VAR'ın arıza yapması ayrı bir olay VAR'a baka baka, göz göre göre aleyhine karar verilmesi ayrı bir olay..

Kaldı ki VAR arıza yapıp galibiyetimiz gitse evet gene ortalığı ayağa kaldırırız, belediyespor sessiz kalıyorsa bu onların aptallığıdır.

Zaten onlar ve onlar gibilerin sessiz kalmasından dolayı futbolumuz ve ülkemiz bu halde..

Lan oglum hayatiniz sizin. Hukuksuzluk daha ist belediyesini bile kirli camasirlariniz dokulecek rant kesilecek diye vermemek icin gaydirigubbak yapiyorsunuz.

Gecen sezon Terim'in gelisiyle yedikleri tokat yetmedi herhalde, o macta bunlara top gostermemistik, yine tokatlayacagiz, once bjk'yi sonra bu copleri

61244accde9e14c0a8f5109c6eff4dcd.jpg

Üst Alt