Ghost of Tsushima | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Playstation’a çıkan ilk Türkçe dublajlı oyunlardan biri olan Infamous 2’nin yapımcılığını üstlenen Sucker Punch, bir samuray hikâyesiyle birlikte geri dönüyor. Canlandıracağımız Jin Saka isimli bir karakterle, Japon topraklarını işgal eden Moğol İmparatorluğuna karşı savaş vereceğimiz Ghost of Tsushima, 1274 yılında yaşanmış gerçek olaylara dayanan bir hikâyeye sahip olacak.

Gizlilik, kılıç ve kanca kullanımı gibi eylemlerle çeşitlilik üzerine kurulu olacağı düşünülen bir oyun Playstation sahiplerini bekliyor. Ayrıca bu çeşitlilik oyunun Feodal Japonya’da geçen açık dünyasıyla birlikte desteklenecek. Harika renklere ve detaylara sahip olan bu dünya, görsel açıdan da oyuncuları tatmin edecek gibi görünüyor.

Oyunun çıkış tarihi her ne kadar açıklanmamış olsa da Playstation 4’e çıkacağını biliyoruz. 2020’nin sonunda Playstation 5’in çıkacağını göz önünde bulundurursak, Ghost of Tsushima’nın 2020 bitmeden raflarda yerini alacağını tahmin etmek mümkün.

Assassin's Creed sever olarak ilgi duyduğum bir oyun ve oynamayı çok isterdim lakin sadece konsola çıkacak sanırım.

Belki alırım kardeşim haberdar ettiğin için sağol lakin 2'yi pek tutmamıştım. Brotherhood veya Revelations olsa kesin alırdım. Napayım işte bildiğin gibi evlere tıkıldık kaldık. Sen napıyorsun?
İçiyorum, dizi/film izliyorum, oyun oynuyorum. Ertesi gün tekrar ediyorum bu şekilde geçiyor.. AÖG'den oyun tavsiyeleri almıştım onlara başlarım gece oradan yürür giderim. :)

Üst Alt