Genel Sohbet - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Amerika ve Avustralya var reis.1 aralar ben bu Avustralya'ya gitme işini planlamıştım da sonradan vazgeçtim.Amerika işi tabii ki hayal de Avustralya işi daha gerçekçi bana göre..

şilide dümenden evlilik ile 2 yıl sonra vatandaşlık sonrası abdye gidebilirim ben ama gerek yok gitmek istemem. burası zaten abd'nin aynısı. kazançlar da yüksek. 4-5 bin dolar yapılır uberle şilide.

ancak arjantini daha çok beğendim. abd gibi yerlerden hoşlanmıyorum. çok tekdüze yaşıyorlar. aslında şilide karar kıldım. Arjantini gezeyim dedim. gezince de orayı daha çok istediğimi anladım. çok daha eğlenceli ülke.

şilide dümenden evlilik ile 2 yıl sonra vatandaşlık sonrası abdye gidebilirim ben ama gerek yok gitmek istemem. burası zaten abd'nin aynısı. kazançlar da yüksek. 4-5 bin dolar yapılır uberle şilide.

ancak arjantini daha çok beğendim. abd gibi yerlerden hoşlanmıyorum. çok tekdüze yaşıyorlar. aslında şilide karar kıldım. Arjantini gezeyim dedim. gezince de orayı daha çok istediğimi anladım. çok daha eğlenceli ülke.
İyi gezmeler reis.Arjantin'de gezinirken İcardi'ye dair 1 olaya rastladın mı?Arjantin'de futbol ülkesi daha çok bilinen futbolcular var ama İcardi'nin de 1 etkisi olmalı diye düşünüyom..

İyi gezmeler reis.Arjantin'de gezinirken İcardi'ye dair 1 olaya rastladın mı?Arjantin'de futbol ülkesi daha çok bilinen futbolcular var ama İcardi'nin de 1 etkisi olmalı diye düşünüyom..
icardiyi sevmiyorlar öyle aşırı. burda 1 messi 2 allah. icardi messi ile sorun yaşadığı için epey gözden düşmüş. kimileri zor tanıdı, tanıyorlar tabi ama düşünürken, kimdi o çocuk wandanın eşi diye hatırlıyorlar. wanda nara çok popüler tabi.

biraz yaşlı birine sordum o da aynı şekilde hatırladı. icardi Türkiye'de tanrı gibi dedim şaşırdı tabi. bizim için o tür yıldızlar standart yıldızlar diyor. o seviyelerde çok oyuncumuz oldu o yüzden icardi devamlı takip ettiğimiz birisi değil dediler. ancak icardi fanları var özel olarak onu seven. buenos airesli bir kızda gs forması gördüm icardi formasıydı

Doğru mu anladım

Adam 2010'da banlanmış ama o zamandan beri forumu takip ediyor

Şahin diye birinin Oral olduğunu onun da aslında Hayri olduğunu falan söylüyor

Yazık ya bu adamın banını açın @Uğur Doğan gelsin derdini anlatsın

Üst Alt