Tier 2 - Galatasaray, Andreaw Gravillon İçin 4.5 Milyon Euro'luk Teklif Yaptı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Andreaw Gravillon İçin 4.5 Milyon Euro'luk Teklif Yaptı

sürekli yatarak ve kayarak müdahale eden oyun tarzı bana riskli geliyor.

şunu duyduktan sonra gerek yok bence almaya.

Mehmet Özcan: "Galatasaray, Andrew Gravillon için kulübü Reims'e 3.8 milyon Euro'luk teklif yaptı. Satın alma opsiyonuyla değil direkt bonservisini almaya çalışıyor Galatasaray yönetimi. Görüşmelerde bayağı da bir mesafe katedilmiş."

Mehmet Özcan: "Oyuncunun ücreti tıpkı Nelsson'un ilk imza attığı dönem gibi 700-800 bin Euro civarı olacak. Bu transferin ciddi olduğu bilgisini aldım. Futbol bilgisine güvendiğim kişiler, atletik ve hızlı olduğunu söylediler."

Hiç güven vermedi. Çok savruk. Profesyonel olarak top oynamaya geç başlamış. Nelsson böyle değildi mesela zaten adamdan buram buram soğukkanlılık akıyor. Anadolu stoperi havası seziyorum

Skilsten izlediğim kadarıyla bu kamil pozisyonları ya seyirci gibi izliyo yada her topa kayarak müdahale ediyo,denge menge,pozisyon bilgisi hiç yok

Utkucan önerisi bu nerde görsem tanırım

Luyindama gibi guclu ve sert oynayan bir stopere benziyor ama dengesiz gibi. Sezon basinda 3 milyon euro’ya aldiklari adami niye 1.5 milyon euro kar ile satmaya sicak bakiyorlar acaba. Son maclarda da oynamamis

Hjalmar Ekdal daha uygun olurdu. 2.8 milyon euro’ya Burnley kapmis.

Mehmet Özcan: "Galatasaray, Andrew Gravillon için kulübü Reims'e 3.8 milyon Euro'luk teklif yaptı. Satın alma opsiyonuyla değil direkt bonservisini almaya çalışıyor Galatasaray yönetimi. Görüşmelerde bayağı da bir mesafe katedilmiş."

Mehmet Özcan: "Oyuncunun ücreti tıpkı Nelsson'un ilk imza attığı dönem gibi 700-800 bin Euro civarı olacak. Bu transferin ciddi olduğu bilgisini aldım. Futbol bilgisine güvendiğim kişiler, atletik ve hızlı olduğunu söylediler."
Memo'yu keklemişler.

Üst Alt