Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Selam renktaşlar. Ya ben FM 2009 u oynamayı çok istiyorum. Internetten tüm partları gerekli dosyaları ındırdım ama bi türlü yükliyemedım oyunu. Herşey hazırda beklıyo ama kuramadım 1 aydır ellemıorum da. Yardım edebilicek bırısı varmı acaba:) Özelden msn verırse yardımcı olucak arkadas daha ıyı olur msn den :)

Oyun büyük ihtimalle sıkıştırılmış halde inmiştir. Öncelikle oyunu winrar (bilgisayarında yüklü değilse önce winrar yüklemelisin) ile açmalısın (sağ tıkla buraya çıkart de)

oyunu açtıktan sonra, ya birden fazla simge ile açılacaktır ya da 2-3 faklı simge ile iso dosyası olarak çıkacaktır (büyük ihtimalle iso dur)

eğer, onlarca dosya çıkmışsa "setup" yazan simgeye çift tıkladıktan sonra ileri - ileri diyerek oyunu kur. Kurma işlemi bittikten sonra içinden crack dosyası vardır o dosyanın içindekileri oyunu kurduğun dizinin içine ("C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe") yapıştır.

üstte dediğim gibi 2-3 simge çıkmışsa ve bunlardan birinin uzantısı "iso" ise, öncelikle "power iso" isimli programı kurup çalıştırdıktan sonra seçenekler menüsünden dili Türkçe yap. Sonra "araçlar - sanal sürücü - sürücü sayısını belirle - 1 sürücü" işaretleyip programı kapat.

Bilgisayarıma girdiğinde sanal sürücüyü göreceksin. Ona sağ tıkla "poweriso - kalıp sürücüsüne yerleştir" deyip iso dosyasını göster. Sanal sürücüye çift tıkla açılan sayfada setup'ı göreceksin. Bundan sonra yukarda anlattığım işlemleri aynı şekilde yapman gerekecek...

Oyunu yükleyip çalıştığına emin olduktan sonra "poweriso" programını çalıştırıp "araçlar - sanal sürücü - sürücü sayısını belirle - devreden çıkar" dersen sanal sürücüyü kaldırırsın...

Daha başka yükleme yöntemleride var ama en sık kullanılanlar bunlar...

umarım işine yarar...

Oyun büyük ihtimalle sıkıştırılmış halde inmiştir. Öncelikle oyunu winrar (bilgisayarında yüklü değilse önce winrar yüklemelisin) ile açmalısın (sağ tıkla buraya çıkart de)

oyunu açtıktan sonra, ya birden fazla simge ile açılacaktır ya da 2-3 faklı simge ile iso dosyası olarak çıkacaktır (büyük ihtimalle iso dur)

eğer, onlarca dosya çıkmışsa "setup" yazan simgeye çift tıkladıktan sonra ileri - ileri diyerek oyunu kur. Kurma işlemi bittikten sonra içinden crack dosyası vardır o dosyanın içindekileri oyunu kurduğun dizinin içine ("C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe") yapıştır.

üstte dediğim gibi 2-3 simge çıkmışsa ve bunlardan birinin uzantısı "iso" ise, öncelikle "power iso" isimli programı kurup çalıştırdıktan sonra seçenekler menüsünden dili Türkçe yap. Sonra "araçlar - sanal sürücü - sürücü sayısını belirle - 1 sürücü" işaretleyip programı kapat.

Bilgisayarıma girdiğinde sanal sürücüyü göreceksin. Ona sağ tıkla "poweriso - kalıp sürücüsüne yerleştir" deyip iso dosyasını göster. Sanal sürücüye çift tıkla açılan sayfada setup'ı göreceksin. Bundan sonra yukarda anlattığım işlemleri aynı şekilde yapman gerekecek...

Oyunu yükleyip çalıştığına emin olduktan sonra "poweriso" programını çalıştırıp "araçlar - sanal sürücü - sürücü sayısını belirle - devreden çıkar" dersen sanal sürücüyü kaldırırsın...

Daha başka yükleme yöntemleride var ama en sık kullanılanlar bunlar...

umarım işine yarar...

Eyw usta cok saol . Ama işe yaramıyor. Daha önceden yüklemiştim oyunu yüklemenın son aşamasında phone aktivite istiyordu. O aktiivteyı yapamadım dıye tekrar silip baştan yüklemeye calıstım buseferde o dedigin iso çalısmadı. Sanal sürücüyü deomon tools den halledıorum.Seninde dedigin gibi sıkıstıırlmıs ındırıdm winrarlı. Onları cıkarttım bı dosyaya. Sonra sanal sürüücyle çalıstırdım isoyu açtım. Yükleme işlemıne baslattım. Şifre faln isted girdım hepsını ama en son kısmında internet aktivite vardı bıde Phone aktivite ****m bakarak yükledıgım site phone aktivite yi sec dıordu ama olmıyor orda tıkanmıstım. Ve ayrıca bu oyunu yuklerken ınternetın kapalı olması gerekıyormuş.Yardımın için tekrar saol renktaş:)

2010 yilindayim. Kucuk takimlarla baslayayim dedim. ekonomik sikinti, kadro zayifli nedeni ile basaliri olmamadim. Hemen yeni menejer ekledim. Digerinin de futbol hayatini birtirdim. Barca ile 2010 yeni sezondan basladim. Takimdan Gomes, Eto'O, Henry, Assulin gibi oyunculari iyi paralara sattim. Yerlerine daha genc ve gelecekte kulube daha faydali olacak isimleri getirdim. Bunlar Arda, Gignac, Emre Colak, Cygrynsky, Lee Ferguson, Lucas gibi isimleri getirdim. Adriano ve Crespo'yu da Gignac yokken kullanayim diye getirdim. Pedro, Bousqets gibi genc isimleri kiralik verdim. Taner Taktak'i (20 yas) alip kiralik verdim. Kulup zaten benden once Guardado'yu almis. Boylece 50 milyon Euro'luk kazanc elde ettim transfer doneminden. Super Kupayi Nihat'li Real'i 1-0 ve 3-3'luk maclarindan ardindan yenip aldim. Ligde de Santiago'da Real'la 1-1 berabere kalarak basladim. Devami iyi olacak galiba. :)

kadrom

--------------------------Valdes

D.Alves---------Puyol--------------Cygrynsky----------Abidal

--------------------------S.Keita(Lucas)

-------------Xabi(E.Colak)---------------Iniesta(Arda)

Messi-------------------------------------------------Arda(Guardado)

--------------------------Gignac

Cyhngrnsky çok iyi oyuncudur. Arda'yı bende almıştım Barça'ya. Şu an format attım oyun silindi, okullar açılıyor FM maceram 1 sene ertelendi.

Bazı arkadaşlarımın oyunlarında oyunun ürettiği oyuncuları yüzü gözüküyor. Bunu nasıl becerebilirim onu soracaktım. FaceGen falan diyorlar da?

Bildiğim kadarıyla oyun otomatik ayarlıyor. Bende hep öyle oluyordu. Hiçbir yama yüklemeden kendiliğinden çıkıyordu yüzler. Maalesef bu konuda bir bilgim yok.

Google amcaya sor bakalım o bilir belki :)

Sivas ile kariyere başladım.:D Taktik 4-3-3 bazen 4-4-2.:D Tek transferim Kazım.:D

sampiyohg3.gif

Kariyerin tamamı için:

Huddersfield Town: Bir Devin Doğuşu

Taktik verin la gelen koydu giden koydu takima, kumeye dogru ilerliyorum.

Üst Alt