Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Cevap: Fırında pide yaptıran kıza aşık oluyorum

Son hareketim

Dün 19:07

Adam dun o saate cikmis bence olay kotu sonuclandi :D:D

bence kız sırada beklerken 3-5 pide al götür.

pide böyle alınır demeyi de ihmal etme.hahaha

tavsiye vermeye gerek yok, numarasını falan almıştı zaten ama 2 senedir haber alamıyoruz.

bu gecen sene ramazanda acilan konu degil mi

ula torun sahibi olacaz daha yengemiz yapamadin kizi

2 sene olmuş,sıra beklerken telef olmuştur bu,ümidi kesin :lol:

Tüm konuyu okudum.

Yakup'u getirin buraya. PM bombardımanı yapalım.

Bu işin sonunu öğrenelim.

Fake üyelik belli zaten, daha dün gece online olmuş. 2 senedir nasıl haber alınmıyor? :)

Arkadaşlar 1 haftadır ramazan pidesi yaptırdığım bir fırın var.oraya sürekli tek gelen bir bayan var ve ben etkilenmeye başladım:eek: pat diye açılmak hiç tanımadığın birine zor olur ayrıca itici olur.Arada göz göze geliyoruz sanki hissediyorum bunu.sadece adını biliyordum facebookta arama çalışmalırım sonucu buldum kendisini.faceten adım atmayı düşünüyorum sizce işe yararmı ?desteklerinizi esirgemeyin...:(

öl öl öl öl !

feys diyo yaa pide diyo yaa :D

Birden kemal Sunal ın çöpçüler kralı adlı filmi aklıma geldi

Kız için sırayı nasıl bozuyordu ön sıralara ilerlemek için

sende öyle yap kardeş

:)

konu 2009 da açılmış yeni gördüm

Şimdi sonuç ne tavlamış mı kızı ?

Arkadaşlar 1 haftadır ramazan pidesi yaptırdığım bir fırın var.oraya sürekli tek gelen bir bayan var ve ben etkilenmeye başladım:eek: pat diye açılmak hiç tanımadığın birine zor olur ayrıca itici olur.Arada göz göze geliyoruz sanki hissediyorum bunu.sadece adını biliyordum facebookta arama çalışmalırım sonucu buldum kendisini.faceten adım atmayı düşünüyorum sizce işe yararmı ?desteklerinizi esirgemeyin...:(

Açılcak aga mecbur.Ak kara çıkacak ortaya :)

Kız da Yakup'a aşık oldu. Fakat kızın ailesi bu aşka karşı çıktı. Sen koskoca fabrikatör Necmi beyin kızı, o ise bir pideci. Kız devamlı ağlıyordu. Çok sevdiği Yakup'la bir ömür geçirmek istiyor, onunla süslediği hayallerin gerçeğe dönüşmesi umuduyla yaşıyordu. Kız da Yakup'da artık çaresizdi. Yakup bir gün kızı kaçırmaya karar verdi ve bunu kendisine iletti. Kız bu teklifi düşünmeden kabul etti. Çünkü içindeki o büyük aşkın verdiği cesaretle yapamayacağı hiç bir şey yoktu. Yakup kızı kaçırdı ve memleketine götürdü. Evlendiler ve bir tane nur topu gibi çocukları oldu. Mesuttlular artık. Kızın ve Yakup'un ailesi hala kendilerini arıyor. Ve Yakup o günden bu yana foruma girmiyor. :D

Kız da Yakup'a aşık oldu. Fakat kızın ailesi bu aşka karşı çıktı. Sen koskoca fabrikatör Necmi beyin kızı, o ise bir pideci. Kız devamlı ağlıyordu. Çok sevdiği Yakup'la bir ömür geçirmek istiyor, onunla süslediği hayallerin gerçeğe dönüşmesi umuduyla yaşıyordu. Kız da Yakup'da artık çaresizdi. Yakup bir gün kızı kaçırmaya karar verdi ve bunu kendisine iletti. Kız bu teklifi düşünmeden kabul etti. Çünkü içindeki o büyük aşkın verdiği cesaretle yapamayacağı hiç bir şey yoktu. Yakup kızı kaçırdı ve memleketine götürdü. Evlendiler ve bir tane nur topu gibi çocukları oldu. Mesuttlular artık. Kızın ve Yakup'un ailesi hala kendilerini arıyor. Ve Yakup o günden bu yana foruma girmiyor. :D

Olabilir:D

Üst Alt