Filtre Kahve Önerileri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Filtre Kahve Önerileri

Malum pandemi sebebiyle cafelere gidemiyoruz. Paket servis olmasına rağmen almıyoruz. Malum kırmızı alarm verdik. Bu yüzden birçok şeyi kendimiz evimizde yapıyoruz.

Kahve de onlardan biri. Eskiden dışarıdan alır içerdik. Bir süre Opet'ten aldım ama artık oraya da gidemiyorum. Evde french press ile kahve yapmaya başladım. Jacobs aldım tadı çok hafif pek beğenmedim ama gideri var. Sizler içiyor musunuz? Var mı önerileriniz?

Malum pandemi sebebiyle cafelere gidemiyoruz. Paket servis olmasına rağmen almıyoruz. Malum kırmızı alarm verdik. Bu yüzden birçok şeyi kendimiz evimizde yapıyoruz.

Kahve de onlardan biri. Eskiden dışarıdan alır içerdik. Bir süre Opet'ten aldım ama artık oraya da gidemiyorum. Evde french press ile kahve yapmaya başladım. Jacobs aldım tadı çok hafif pek beğenmedim ama gideri var. Sizler içiyor musunuz? Var mı önerileriniz?
Hocam ben size bir arkadaşımın girişimi olan MertSezerKahve.com | Nitelikli Kahve Dükkanı | Kahve, Kahve Ekipmanları na bir göz gezdirmenizi öneririm.

Herkesin ağız tadına göre değişir bu durum ama

Mehmet efendi'nin kahveleri, tüm starbucks kahveleri, kahve dünyası yöresel kahveler ve aromalı kahveler, tchibo'nun kahvelerini denemiş biri olarak benim ağız tadıma uyan kahveleri ve yapım şekillerini aşağıda yazdım

French Press için kesinlikle Tchibo'nun Barista Espresso'su çok iyi ve müthiş uyumlu o alet için
Moka Pot için Starbucks'ın Reserve espresso'nu kullanıyorum
Filtre kahve makinası için Mehmet Efendi Colombia çok iyidir fazlasına gerek yok
Türk Kahvesi'nin en iyi hali Çifte kavrulmuş süvaridir tavsiye ederim

Üst Alt