Fenerbahçe'nin Yaptığı Açıklama Güldürdü: "Saldırı değil itiş kakış" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Yaptığı Açıklama Güldürdü: "Saldırı değil itiş kakış"

FFh7U93WUAsVIXf

İtiş kakışı izliyoruz :)

Ben olayi Gokhan Dinc ve Haluk Yurekli'den dinledim. FEnerbahceliler sucu Atakan'da bulmus. Atakan omuz atip onun uzerine Irfan itis kakista bulunmus. Goruntulerin cikmasi uzerine bunlarin bir yalan oldugu asikar. Atakan soyunma odasina giderken arkadan Irfan Can cocuga saldirip yumruk atmaya calisiyor.

Mete Kalkavan'in bunu gormemesi normal. Hakemler oyuncular iceri girmeden sahayi terk etmiyorlar. Gorduyse burada 4.hakem olan Bahattin Simsek gormus olabilir. O da malumunuz meshur Basaksehir - Fenerbahce macinin hakemiydi. Hani o basaksehirden alip fenere verdigi mac. Birde utanmadan mac sonu Ali Koc'un bilegimizin hakkiyla aldigimiz mac dedigi mac. Bahattin Simsek gorduyse bile sesini cikarmamistir ki normal sartlarda etik olsalar, adil olsalar Irfan Can'in 2.yariya cikmamasi gerekirdi.

Allahtan dunyada iyi insanlarda var. Burada olayi macin temsilcisi goruyor. Hatta Irfan saldirinca telefonunu cikarip kaydetmeye basliyor. Adam raporuna yazip, sevk buradan gelmis.

Burada oyuncunun hangi kategoriden sevk edildigi muhim. Eger hakaret ise 1-3 mac arasi, ama saldiri ise minimum 5 mac. Simdi fenerbahce tahrik var, saldiri yok deyip cezayi indirmeye calisacak. Tabi goruntuler ortaya cikinci soyledikleri yalan da ortaya cikti. Normal sartlarda ( dikkat buyurun normal sartlarda diyorum ) bu sevkten dolayi minimum 5 mac ceza almasi gerekiyor.

Bugun ise aciklama yapmislar. Hayir birde goruntulerde goruldugu uzere saldiri yok demeleri piskinliktir. Butun camiayi suclamak istemiyorum ama bu nasil bir yonetim anlamak mumkun degil. Utanc verici, skandal son derece rezalet bir aciklama ve yonetim anlayisi. Ben fenerbahce oyuncusu olsam bundan sonra herseyi yaparim malum ceza veren yok, uzerine yonetim boyle seyleri normal goruyor ve destekliyor.

Son olarak umarim PFDK denilen kurum gorevini yapar ve bu sahsi saldiridan yargilayip gereken cezayi almasini saglarlar. Aksi takdirde diger kulupler olarak bir bildirim yayinlamak sart.

!!

Ben buradan FAtih hocaya ve yonetime tesekkur etmek istiyorum. Hocam, seni elestiriyorum ama dogrunu da gormemezlikten gelemem. Marcao - Kerem olayinda cok adil davrandin. Marcao'ya sahip cikmadin. Olur boyle seyler, arkadaslar arasinda normal demedin. Hatta yonetim olarak tahkime gidip itiraz etmedik. Uzerine birde para cezasi verdi yonetim. Olayi kapatmak yerine Marcao'nun gereken cezayi almasini ve bundan ders cikarmasini sagladiniz. Iyi ki de boyle yapmisiz adam aslanlar gibi oynamaya devam ediyor.

Iyi ki Galatasarayliyim.

adamı öldürmesi gerekmiyor kural rakip oyuncuya saldırı diye geçiyor
bunların beklediği irfan gidip adama kafa atıp ağzını burnunu kuracak
hayır efendim saldırı fiili işlenmişmi işlenmiş geçmiş olsun

Üst Alt