Fenerbahçe Kırmak Üzereyken Tanımlanan Rekorlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Kırmak Üzereyken Tanımlanan Rekorlar

Oly, daha geçen ay seyircisiz maçta şampiyonluk kutladığından pek de önemi yoktur. Haa cezalı maçta ilk değil Oly yaptı diye düzelten olursa zaten bizden başka kimsede olmadığından son derece olasılık dahilinde olan bu duruma bile ''yok yok ben kadın ve çocuklar karşısında şampiyon olan demek istedim'' diye element uydurursa şaşırtmaz tabi maksat safları belli olsun.

[attachment=9664:sdasd.png]

Sonra bu haberin altına da sığırlar böyle şeyler yazıp tatmin oluyor işte amacına ulaşıyor mu ulaşıyor.

[attachment=9665:caczxc.png]

Ekli dosyalar

• sdasd.png
    sdasd.png
    435.9 KB · Görüntüleme: 157
  • caczxc.png
    caczxc.png
    17.7 KB · Görüntüleme: 145
Dünya tarihine geçecek olan olay bir devrenin neredeyse tüm maçlarında şike-teşvik yapmalarına rağmen 3 yıldır küme düşmemeleri. Bundan ala rekor bulunamaz. Daha da kimse bu rekoru kıramaz, boşuna aramasınlar.

Galatasaray'a rekor fark attıklarından falan bahsediyorlarmış sanırım bunlar...İnternette gördüm de...

1987-1988 sezonu sonundaki onlara attığımız fark sanırım onlara bir yüzyıl daha yeter...

2.ye attıkları farka gelince; O da hayal oldu muhtemelen. Yine aynı sezon ile rekor yine bizde...

Bm0amhSIgAARqtR.jpg

Galatasaray'a rekor fark attıklarından falan bahsediyorlarmış sanırım bunlar...İnternette gördüm de...

1987-1988 sezonu sonundaki onlara attığımız fark sanırım onlara bir yüzyıl daha yeter...

2.ye attıkları farka gelince; O da hayal oldu muhtemelen. Yine aynı sezon ile rekor yine bizde...

Bm0amhSIgAARqtR.jpg

2. İle olan farktan bahsediliyor, fakat bu sezon da biz 3 hafta önceden şampiyon olmuştuk.

Verzonden vanaf mijn iPad met behulp van Tapatalk

2. İle olan farktan bahsediliyor, fakat bu sezon da biz 3 hafta önceden şampiyon olmuştuk.

Verzonden vanaf mijn iPad met behulp van Tapatalk

Bunlara kalsa heryerden bi rekor uydurmak için herşeyi yapıyorlar...

Fenerin bu halini gördükçe "bunlar olsa olsa çizgi film karakteri aslında ben bir çizgi filme o kadar daldım ki bu fenerlileri gerçek hayat karakterleri sanıyorum" diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

fenerin herseyiner roker tanımlamısı yapan basın galatasarayın da 2. oldugu bi sezonda sampiyonlar ligine direk katılmasını da rekor olarak haber yapsın

fenerin herseyiner roker tanımlamısı yapan basın galatasarayın da 2. oldugu bi sezonda sampiyonlar ligine direk katılmasını da rekor olarak haber yapsın

yapmazlar renktaş fb bir sezonda tüm branşlarda 3- kupa kazansın tam sayfa ''işte spor klübü'' vb haberler yapılıyor.bu sene biz 19 kupa 86 madalya ve 2 avr şamp ile rekor kırdık.kibrit kutusu kadar haber yapıldı yine fbli oyuncu röportajı tamsayfa.bu sene fb mi şamp oldu yoksa türk mili takımımı çözemedim bu sene fb hakkında kötü haber duymadım ama gs de hep kriz haberleri vardı.şamp kutlamasını kaç tane kanal yayınladı.bu sene sanki tüm türkiye kutluyor fb şampiyonluğunu

Bu sene biz 3 kulvarda mücadele ettik ama geçen senede şikeciler 3 kulvarda mücadele ediyor diye dillerden düşmedi ne zaman maç kaybetseler 3 kulvarda diyorlardı bunu rekorda yaptılar sonunda en çok maç yapan takım diye ama bu sene biz 3 kulvari ağzımiza bile almadık

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt