Fatih Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor"

Terim: "Anlatırken basit geliyor ama Galatasaraylılardan ricam, unutmamak lazım unutturmamak lazım yapılanları. 'İşimizi yapalım, bırakalım bunları, odaklanalım' diyorsunuz. Bu sefer kulüp pasaportlu, ayarı kaçmış birkaç yorumcu çıkıp hadsizce ve mesnetsizce emeğinizi karalıyor."
Hıncalı es geçmemiş reis.

Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı.
Baba bu ne be

D7lkePEXkAAblHF.jpg

Senelerdir bıktık boş laf dalaslarindan gereksiz muhabbetlerden ne spor programı izleniyor ne de haberi okunuyor ya hakem hatası yada bir yöneticinin açıklaması konuşulup duruyor...

Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

Terim: "Hak yiyip 'Gak' diyenlere, gecemizi gündüzümüze karıştırıp inancımızı daha çok artıranlara tekrar geçmiş olsun."

Terim: "Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. O yüzden ben daha fazla konuşarak acıyı artırmak istemiyorum. Allah herkese önce vicdan rahatlığı sonra da huzur versin."

Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

Terim: "Hak yiyip 'Gak' diyenlere, gecemizi gündüzümüze karıştırıp inancımızı daha çok artıranlara tekrar geçmiş olsun."

Terim: "Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. O yüzden ben daha fazla konuşarak acıyı artırmak istemiyorum. Allah herkese önce vicdan rahatlığı sonra da huzur versin."

Ozellikle bu bölüm gerçekten çerçeveletilip duvara asılmalı. İbretlik resmen!!

Üst Alt