Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:10 | Galler 1-1 Türkiye | MS | 21 Kasım | TRT 1 - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:10 | Galler 1-1 Türkiye | MS | 21 Kasım | TRT 1

Muhtemelen turnuvada bu kadroyla oynarız diye tahmin ediyorum.

Uğurcan
Zeki - Çağlar - Abdülkerim - Ferdi
İsmail - Hakan(Kaan)
Arda - Kenan - Kerem
Enes​

Muhtemelen turnuvada bu kadroyla oynarız diye tahmin ediyorum.

Uğurcan
Zeki - Çağlar - Abdülkerim - Ferdi
İsmail - Hakan(Kaan)
Arda - Kenan - Kerem
Enes​
Nasıl muhtemelen yav. Iki tane bu sezon daha 1 tane bile maça çıkmamış ayağı topa değmemiş sakat adam yazmışsın. Çağlar'ın da oynadığı sadece 75 dakikası var. Kenan da ilk 11 olmaz fazla oynamazsa Juve'de.

Kaan hem bizde hem de burada banko oynamalı.

Nasıl muhtemelen yav. Iki tane bu sezon daha 1 tane bile maça çıkmamış ayağı topa değmemiş sakat adam yazmışsın. Çağlar'ın da oynadığı sadece 75 dakikası var. Kenan da ilk 11 olmaz fazla oynamazsa Juve'de.

Kaan hem bizde hem de burada banko oynamalı.
O zamana daha 7 ay kadar süre var o yüzden muhtemelen yazdım sakatlar dönecektir belki tekrar sakatlanacaklar ya da sağlam olanlar sakatlanacak tam kadroyu yazmanın mümkünatı yok.

Bir ihtimal İsmail - Kaan yapıp önlerine Hakan Çalhanoğlu koyup Kenan kenarda olabilir.

Son düzenleme:
O zamana daha çok var o yüzden muhtemelen yazdım sakatlar dönecektir belki tekrar sakatlanacaklar ya da sağlam olanlar sakatlanacak tam kadroyu yazmanın mümkünatı yok daha 7 ay var.

Bir ihtimal İsmail - Kaan yapıp önlerine Hakan Çalhanoğlu koyup Kenan kenarda kalabilir.
Uğurcan
Zeki Kaan Abdülkerim Ferdi

Arka taraf böyle olmalı. Sağ bekte başka adam yok, stoperde Kaan oynasın. Yeniçeriler Merih ve Çağlar olmaz, Ozan hala eski tıfıl halinde oynasa bile gelişmemiş gibi duruyor. Samet'i beğenmiyorum. Oynamayan adamlardan kurulu defans olmaz.

Uğurcan
Zeki Kaan Abdülkerim Ferdi

Arka taraf böyle olmalı. Sağ bekte başka adam yok, stoperde Kaan oynasın. Yeniçeriler Merih ve Çağlar olmaz, Ozan hala eski tıfıl halinde oynasa bile gelişmemiş gibi duruyor. Samet'i beğenmiyorum. Oynamayan adamlardan kurulu defans olmaz.
Kaan'ı artık stoper olarak düşünmemek lazım orta sahada çok daha iyi oynuyor tekrardan geriye yaslamamız lazım direk 2'li merkez orta sahalardan biri Kaan olmalı.

Milli takımda Kaan'ı orta saha olarak düşünürsek 6 stoper arasında seçimim böyle olur.

Abdülkerim > Çağlar = Ozan > Merih = Samet = Cenk

Bravo milli takıma. Bravo Montella’ya.
Daha geçen sene Faröe Adalarına yenilen Lüksemburg’dan 3 gol yiyen takım Hırvatistanlı gruptan lider çıktı.
Doğru teknik adama emanet edilince oluyor demek ki.

Kaan'ı artık stoper olarak düşünmemek lazım orta sahada çok daha iyi oynuyor tekrardan geriye yaslamamız lazım direk 2'li merkez orta sahalardan biri Kaan olmalı.

Milli takımda Kaan'ı orta saha olarak düşünürsek 6 stoper arasında seçimim böyle olur.

Abdülkerim > Çağlar = Ozan > Merih = Samet = Cenk
Samet'e şans veriliyorsa Rayyan bile denenebilir. En azından Trabzon'da oynuyor. Samet Fener'in yoklukta oynattığı stoper.

Üst Alt