Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:10 | Galler 1-1 Türkiye | MS | 21 Kasım | TRT 1 - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:10 | Galler 1-1 Türkiye | MS | 21 Kasım | TRT 1

1. torbadan bizi sürklase etme riski olan İngiltere ve Fransa'nın olmadığı bir "ölüm grubu" çeksek daha heyecanlı ve keyifli maçlar izleriz gibi geliyor. Böyle zayıf takımlar olmadığı halde galibiyet beklentisi ile çıkacağımız Sırbistan'dır, İskoçya'dır falan yerine atıyorum bir Portekiz-Hollanda-İtalyalı ölüm grubu bile beni çok üzmez. Üçü de güçlü ama biraz olsun sıkıntılı takımlar.

Attığın golün asisti herifte nasıl en kötüsü.

Cenk, Ömür, Sarı, Samet, Barış, Yazıcı, Ferdi peşine İsmail, Kerem, Salih gelir.
Gol derken ? O pozisyonda gol olması imkansızdı, hakem penaltı verdi bile diyemiyorum, penaltı değildi..
Kerem'i bu maçta bile savunmaniz pes yani.. sol kanat oynasa iyi oynar dendi milli takim sol kanat oynadı , orda bile ortaya kaydı , kanatta ne savunma ne hücum aksiyonu aldı!!
Pozisyona giriyor falan yazmadan ..Kerem gibi mevkisiz takılan adam pozisyona girer tabi ki, ne savunma ne hücum aksiyonlarinda kendine göre oynuyor..

kerem basligina niye yazamiyoz abi

adami övmeye geldik yapamiyoruz

dün gece imza pasiyla maci cözmüs ama basligina yazan yok

kötü oynayinca dolup tasiyor basligi

Gol derken ? O pozisyonda gol olması imkansızdı, hakem penaltı verdi bile diyemiyorum, penaltı değildi..
Kerem'i bu maçta bile savunmaniz pes yani.. sol kanat oynasa iyi oynar dendi milli takim sol kanat oynadı , orda bile ortaya kaydı , kanatta ne savunma ne hücum aksiyonu aldı!!
Pozisyona giriyor falan yazmadan ..Kerem gibi mevkisiz takılan adam pozisyona girer tabi ki, ne savunma ne hücum aksiyonlarinda kendine göre oynuyor..
Kardeş adam asit yaptı mı? Topa en son dokunan oyuncu olarak Kenan'ın tam önüne attı topu. Kenan düşmese direkt topla temas edecek.
Hikaye anlatmayı bırak.
Koca maçta başka pozisyon var mı ? Var 2'si de keremin şimdi gidip geri kalan heriflerin neden pozisyona giremediği konusunda eleştirmeye başla.
Kereme gelene kadar 10 tane oyuncu var eleştirilecek.

Ezbercilikten uzaklaş.
Futbolda şey mi zannediyorsunuz bu adama görev verildi ama o görevini bırakıp ısrarla ceza sahasına gidiyor. Okanı da Montellayı da sallamıyor ve kendi başına iş yapıyor ve ısrarla oynatılıyor. Senin bahsettiğin şeyi daha önceden duydun mu bilmiyorum ama adına "TAKTİK" deniliyor.
Mesela yusuf sarının maç boyunca beklere yardıma gelmeyip ilerde kazık gibi beklemesi gibi.

P
Kardeş adam asit yaptı mı? Topa en son dokunan oyuncu olarak Kenan'ın tam önüne attı topu. Kenan düşmese direkt topla temas edecek.
Hikaye anlatmayı bırak.
Koca maçta başka pozisyon var mı ? Var 2'si de keremin şimdi gidip geri kalan heriflerin neden pozisyona giremediği konusunda eleştirmeye başla.
Kereme gelene kadar 10 tane oyuncu var eleştirilecek.

Ezbercilikten uzaklaş.
Futbolda şey mi zannediyorsunuz bu adama görev verildi ama o görevini bırakıp ısrarla ceza sahasına gidiyor. Okanı da Montellayı da sallamıyor ve kendi başına iş yapıyor ve ısrarla oynatılıyor. Senin bahsettiğin şeyi daha önceden duydun mu bilmiyorum ama adına "TAKTİK" deniliyor.
Mesela yusuf sarının maç boyunca beklere yardıma gelmeyip ilerde kazık gibi beklemesi gibi.
Asist diyecek nitelendirme yapan tek kişi olabilirsin.
Bir dönem vardı Sabri gibi futbolcu için , ne kadar sağ bek geldi hep o oynuyor , milli takımda oynuyor gibi guzellemeler yapıldı, tabi yerine Eboue gelince Sabri adini kimse kullanmadı, Mariano görünce sağ bek mevzusu kapandı, Sabri de Göztepe ilk 11 de forma giyemedi..
Kerem Galatasaray hariç bir takıma gitsin en fazla Emrah başsan olur!!

Galatasaray maçlarında bile artık gözü ile izleyen biri farkedecegi bir şey var kerem topu alıp ileri kosturunca kendisinin bile inanmadığı icardiiye garip bir pas atamaya çalışıyor 10/1 oranında geliyor, yada saçma sapan bir yere koşu atıyor pas istiyor 10/1 oranında topu alıp bir şey yapabiliyor, kerem top alıp kostugunda takım bile inanmiyor koşu atmıyor , topu kaptırdığı da 30-50 metre kosmamak için...

Maçın özeti tekrar izledim de fener maçlarındaki rezalet taraflı hakemin kopyasını tekrar gördüm adamin üzerinde milli forma varmış resmen Galler aleynine yapılabilecek herşeyi yapmış kim organize ettiyse bize kötülük yaptı orasida ayrı konu

Maçın özeti tekrar izledim de fener maçlarındaki rezalet taraflı hakemin kopyasını tekrar gördüm adamin üzerinde milli forma varmış resmen Galler aleynine yapılabilecek herşeyi yapmış kim organize ettiyse bize kötülük yaptı orasida ayrı konu
Sanırım Hırvatistan için yapıldı, bize bile garip geldi, Galatasaray'lilara direk hakem taraf tutuyor geldi, hiç alışık değiliz.

Üst Alt