EURO 2020 YF | İtalya (4) 1-1 (2) İspanya | Pen. | 6 Temmuz | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 YF | İtalya (4) 1-1 (2) İspanya | Pen. | 6 Temmuz | TRT 1

Belcikanin da elenmesiyle, turnova yavas yavas uclu defans sacmaligindan ariniyor.

Bu trend’e kapilmayan bu iki takimi da cani gonulden tebrik ederim.

Iyi oynayan kazansin.

heyecanli ve cekismeli bir mac olacaktir suphesiz...
*macin hakemini ayrica merak ediyorum...

maca dair genel yorumumu sonraki gunlerde yapmayi dusunuyorum.

simdilik diyecegim. guzel bir eslesme oldu.

Iki uzatma musabakasindan sonra yari finalde favori ve daha derli tepli oynayan Italya'ya (sans Spinnazzola) karsi beceriksiz forvetiyle Ispanya'nin kagit uzerinde bir sansi yok gibi. Italya bugun Belcika'yi eledi ama bunu ikinci yariyi daha cok oyunu yavaslatarak becerdi. Ispanya Belcika'dan daha hizli oynuyo. Bu onlar icin bir avantaj olabilir ama dezavantaj da olabilir. Ispanya'nin kondusyonu yeterse bu macin da uzatmalara gitmemesi icin hic bir sebep yok. Yok Italya isi 90'da bitirirse finalde karsisina kim cikarsa ciksin o ozguven ve istekle kupaya uzanacaktir diye dusunuyorum. Yok Ispanya bir sekilde finale kalirsa DK'nda Hirvatlar gibi bitikleri oynayip kaybedeceklerdir kanimca. Kisacasi it's Italy's championship to lose.

italya'nın tek dezavantajı spinazzola'nın sakatlığı. O olsaydı çok net italya derdim ama şimdi dengeye yakın

uzatmalara gidebilir

Spidinin olmamasi çok kötü. Herifin aşil tendonunda lezyon belirlenmiş, uzun bir sure sahalardan uzak kalacagı soyleniyor.

Üst Alt