EURO 2020 Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 Takip Başlığı

Favori bu kez benim için de İngiltere'dir.

Not: Bu takımla da çeyrekten dönerlerse alıntılayıp dingiltere yazarım.

Son düzenleme:
İyi eşleşmelerle şöyle bi yarı final görürsek yine, muazzam olur.
Eleme turlarında Almanya, Belçika, Portekiz, Fransa bu tip takımlar gelmezse, bence rahatlıkla ilerleyebiliriz. Hatta Yunanistan'ın 2004 yılında yaptığını, neden yapmayalım? Defansif anlamda aynı şeyi yapabilecek güçte bir defans hattımız var.

Iyi kapanip defans yaparsak önde hertürlü bi gol buluruz, kesinlikle defansif oynamamiz lazim, kadromuz ofansif baskili oyuna müsayit degil.

Benim favorim Almanya

Belcika - Rusya macinda birseyler var.

Becika 1.65 oran‘dan 1.95‘e cikti.
3 günde bu oran böyle cikti .

Rusya oran 4.00 acaba ;)

Cok net olmasada Ingiltere diyorum bende ancak ben tahminimi birkac mac sonrasi editleyecegim. Ozellikle Fransa-Almanya ve yarin ki Ingiltere-Hirvatistan maclari sonrasi. Ilk maclari bir gorelim hele ama muhtemelen Fransa-Ingiltere-Portekiz-Ispanya 4'lusu arasindan cikacaktir. Dedigim gibi ilk maclari gormekte fayda var zira kagit ustunde kimin iyi oldugunu soylemek yanli olur. Cok fazla ornek oldu gecmiste.

Italya turnuvaya damga vurabilir. Dün oynadıkları oyun bayağı sağlamdı. Biz çok paniktik bunun da etkisi olmustur belki bilmiyorum. Kalan maclarini da izleyip daha saglikli yorumlayabiliriz.

Bunun dışında Fav portekiz

Üst Alt