EURO 2020 Son 16 | Hırvatistan 3-5 İspanya | UZ | 28 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 Son 16 | Hırvatistan 3-5 İspanya | UZ | 28 Haziran | TRT 1

isim olarak oldukça büyük maç. Ancak iki takımın da bu turnuvadaki son maçlar hariç vasat performansı ve kadroda eskisi kadar yıldız olmaması prestijini düşürüyor.

Yine de oldukça zevkli maç olacak. İki takımda topa sahip olmak isteyen takım

favorim 1 adım farkla ispanya. 2012'deki şampiyonluktan beri 2014-2016-2018 hiçbirinde çeyrek final göremediler. Bu kez şeytanın bacağını kırarlar

iki tane osuruktan top oynayan takım. İspanya'nın Slovakya maçı yanıltmasın seyir zevki olarak leş ötesi durumdalar.

pedri bir seyler yaparsa yapar. isim olarak bu iki milli takimin cok daha iyi kadrolarini izlemistik. tatmin etmiyor.

bu mac ozelinde ispanya adina en onemli avantaj; sevilla(asiri vasat stad ve ikinci sinif zemin) disina cikmis olmalari..........
parken stadinda ispanyollar kazanir dusuncesindeyim.....

433 versus 433
morata golle bulusur, torres buyuk etki eder. sonradan oyuna moreno girdiginde etkili olur...
yedekleri daha kaliteli ve genis olan ispanya genel goruntu de bir adim onde...

guzel cekismeli bir mac olmasini umuyorum......

Yine kimse kadrolari paylasmamis

#ESP XI: Simon, Azpilicueta, Garcia, Laporte, Gaya, Busquets, Koke, Pedri, Ferran Torres, Sarabia, Morata.

#CRO XI: Livakovic, Juranovic, Vida, Caleta-Car, Gvardiol, Brozovic, Modric, Kovacic, Vlasic, Rebic, Petkovic.

oyun mantıkları fazlaca kendilerine özgü geliyor bana

aynı oyunu oynatmak çok zor

almanlar daha evrensel

en az 2 tane üst kalite orta saha lazım bu oyuna. almanlar daha kanat temelli, o yüzden 1 tane pırpır ve az kondisyonla herkes onu kopyalıyo dediğin gibi. tudorski'nin sistem de alman ekolüne daha yakındı.

Üst Alt