EURO 2020 Son 16 | Fransa (4) 3-3 (5) İsviçre | Pen. | 28 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 Son 16 | Fransa (4) 3-3 (5) İsviçre | Pen. | 28 Haziran | TRT 1

isviçre hep 2.tura çıkar orada takılır. Yine en zor kurayı çektiler. Fransa'nın yolu zor ama gelecek en kolay takım geldi. 2 farklı galibiyet bekliyorum

352 versus 352 olarak sahada yer alacak iki taraf.....
fransa'yi portekiz karsisinda begenmistim. benzema donusu yapti sayilir....
bu aksam yine golle bulusacagini dusunuyorum. belki iki golle fileleri havalandirir son mactaki golunden dolayi bayagi morallendi...

mbappe icin turnuva baslangici bir mac olmasi olagan....acilirsa devami gelir...
turnuva genelinde en begendigim oyuncu kendileri adina pogba idi. bu aksam macin adami olur gosterecegi performansa. konsantre oldugunda mevkisinde en iyi. kimi zaman mac ,rakip secmesi handikap oluyor kendi ozelinde... bu turnuva da genel goruntude iyi bir resim cikardi agirlikli olarak... zor maclar oynayip gruptan ciktilar.
buradan sorna birakacaklarini sanmiyorum.

isvicre surprize imza atarak gruptan cikti galler gibi....
takim oyunu,fizik kondisyon,tempo olarak iyi durus sergileyip grubu da bu yonlerindne dolayi gectiler. fakat bu turda daha ekstra isler yapmak zorundalar turu gecmek istiyorlarsa....

maca yonelik en ilginc nokta benim adima;

macin hakemi.
*hakem arjantinli.... latin amerikali bir hakemin avrupa sampiyonalarinda daha once gorev alip almadigini merak ediyorum. bir ilk mi yoksa daha once oldu mu .

guzel bir mac olmasini umuyorum.temposu ve gollerinin konusuldugu...

352 versus 352 olarak sahada yer alacak iki taraf.....
fransa'yi portekiz karsisinda begenmistim. benzema donusu yapti sayilir....
bu aksam yine golle bulusacagini dusunuyorum. belki iki golle fileleri havalandirir son mactaki golunden dolayi bayagi morallendi...

mbappe icin turnuva baslangici bir mac olmasi olagan....acilirsa devami gelir...
turnuva genelinde en begendigim oyuncu kendileri adina pogba idi. bu aksam macin adami olur gosterecegi performansa. konsantre oldugunda mevkisinde en iyi. kimi zaman mac ,rakip secmesi handikap oluyor kendi ozelinde... bu turnuva da genel goruntude iyi bir resim cikardi agirlikli olarak... zor maclar oynayip gruptan ciktilar.
buradan sorna birakacaklarini sanmiyorum.

isvicre surprize imza atarak gruptan cikti galler gibi....
takim oyunu,fizik kondisyon,tempo olarak iyi durus sergileyip grubu da bu yonlerindne dolayi gectiler. fakat bu turda daha ekstra isler yapmak zorundalar turu gecmek istiyorlarsa....

maca yonelik en ilginc nokta benim adima;

macin hakemi.
*hakem arjantinli.... latin amerikali bir hakemin avrupa sampiyonalarinda daha once gorev alip almadigini merak ediyorum. bir ilk mi yoksa daha once oldu mu .

guzel bir mac olmasini umuyorum.temposu ve gollerinin konusuldugu...

Pandemiden önce CONMEBOL ve UEFA anlaşma yaptı hakem konusunda Avrupalilar da orada düdük calabilecek

Üst Alt