Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran

yarı finale cıkacak 3 takım belli şimdiden. ispanya alamanya portekiz.

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran

misafirlige gittim 2 macada bakamadim. goller kimden Portekizde ?

Ronaldo'nun ikinci golü çok çok iyi bir gol.

Hollanda tam bir hayal kırıklığıydı 2 sene evvel Dünya Kupası finali oynamış takım gitmiş yerine başka bir takım gelmiş.

Almanya ya da İspanya kazanır diyorum kupayı.

valla hocam benim izlediğim portekiz ingilizleri darmadağın eder ingiltere de iş yok çok düz takım

Darmadağın zaten edemezler adamlar 8 kişi falan geride bekliyor. Rooney dönünce düzelir onlar. Bu maç zaten bildiğin mahalle maçı gibiydi, Portekiz'de topu alan direk karşı kalede zaten. İngiltere bunun 10'da biri kadar boş alan vermez.

portekiz çok şanslı yahu :) çeyrek finalde cekler daha sonra ıngiltere fransa veya ıtalya gelecek.almanya ve ıspanya finalde karşılaşamicak yani.portekiz final oynarsa kimse şaşırmasın.ispanya portekiz finali bekliyorum ben şahsen :)

Abi bırakın ya ohooo:asd: Portekiz turnuvaya bile zar zor katıldı zaten Norveç'i averajla geçip 2. oldular öyle katıldılar. Böyle saçma sapan bi takımın İngiltere'ye karşı şansı olduğunu düşünmemek gerek. İngiltere'de kötü ama o kadar da düşmediler tabi.

Ingiltere Ispanya ile eslesecegi icin portekiz adina bir sorun yok:D

Bence de Portekiz iş yapamazsa İngiltere hiçbirşey yapamaz. Portekiz hayli hayli iyi İngiltere'den.

ingiltere daha çıkmadı bile gruptan ukrayna yenerse şaşmam ingilizler klasik hep iyi denir zaten adamların teknik ayağında top tutan oyuncuları yok hepsi düz adam. ben bu ingilterede yıllardır scholes neden oynamaz derim bu takımda bile banko oynardı.

Üst Alt