Haber - Ernest Muci, Beşiktaş'ta - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ernest Muci, Beşiktaş'ta

Bu çocuk iyi görünüyordu bjk li bı arkadasla izledik bjk li futbolcular aşırı kötü yalnız ne bı pres var ne bir mucadele var arkadaşa bunların yanında bu çocuk kaybolur keşke yazın alsaydiniz dedim yaza kadar bu çocuk bu futbolla vasat seviyeye iner.

Simanski'nin güzelleme yapanlar tjk nin Ermest Musti'si hakkında olumlu konuşan ayni kisiler...
Skimanski de iyi oyuncu, ilk maçına göre kanat oyuncusu olmayan Tjk ya göre muçi de iyi oyuncu hocam. Ha tabi hiçbiri bizde Mertensin verdiği katkıyı veremez. Mertens çok başka oyuncu.

Şunu da kabul etmek lazım :"At sahibine göre kişner." Bu oyuncular Okan Hocanın elinde olsa 1-2 sene içinde gayet iyi bedellere satılırdı gayet de iyi futbol oynarlardı. Fenerde falan hoca olmadığı için oyuncu performansları zaman içinde düşüyor. Bizim takım oyuncuları zaman içinde yükseliyor. Bu tamamen teknik adam farkı.

arkada bir şekilde Htalks denk gelip açılmış - bende nerden gelio Bjk güzellemeleri diyorum.

Mucic'e Semih'e 10 puan - Gs maçını aldılar bile falan diye inanııyorlar.

yazık be valla.kafa gitmiş. kapattım kulağım algıladığında

arkada bir şekilde Htalks denk gelip açılmış - bende nerden gelio Bjk güzellemeleri diyorum.

Mucic'e Semih'e 10 puan - Gs maçını aldılar bile falan diye inanııyorlar.

yazık be valla.kafa gitmiş. kapattım kulağım algıladığında

HTalks ciddiden begenmismi ikisinide?

Musrati kahni gibi beli donmuyor adamin

20180829-143258.jpg

hiç bir iddiasının kalmadığı bi sezonun devre arasında 2 adama 20 milyon akıtmak sadece yanlış stratejiden ibaret değildir bence ya

Bir takimi iddiasız sezonda değerlendirmek oldukça yanlış.. Gecen yıl Şenol Güneş 3 hafta önce gelse şampiyondu diyenler ilk devreyi tamamlamadan teneke bağlayıp yolladı.. Futbolcular için de aynısı geçerli kafalar rahat baskı yok oynasinlar bakalım ..fenerbahçe de son 5 maça kadar 30 dkda maç bitiriyordu önemli olan bu baskının oluştuğu dönem ayakta kalabilmek..
Semih kilicsoy bjk şampiyonluğa kossa belki şu yaptığının yarısını yapamazdi böyle stressiz ortamı lehine cevirdi bir şekilde.. Muciyi pek birşeye benzetemedim şu ana kadar seneye ak göt kara göt belli olur

Geçişte etkili ama set futbolunda görmek lazım bana biraz geçiş futbolcusu gibi geliyor beşiktaş'ın ayakta kalan Rashica'yla beraber 2'nci adamıydı.

Üst Alt