Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Pek mümkün değil gibi taraftarı zaten kırmak istemiyordur ama yaşanan bir süreç var ki kulüpte olmak istemiyor gibi gözüküyor konuşup Galatasaray'a zarar vermektense çekilmeyi tercih ediyordur.

öyle gözüküyor maalesef.
erden timur’un olmadığı bir yönetim düşünmek istemiyorum valla. dursun, süheyl ünal bilmem ne hiçbiri tırnağı etmez ve kesinlikle güvenilmez bence.
şampiyonluk bile öyle mutlu etmiyor beni şu an sırf bu konudan dolayı. sokayım böyle senaryoya

öyle gözüküyor maalesef.
erden timur’un olmadığı bir yönetim düşünmek istemiyorum valla. dursun, süheyl ünal bilmem ne hiçbiri tırnağı etmez ve kesinlikle güvenilmez bence.
şampiyonluk bile öyle mutlu etmiyor beni şu an sırf bu konudan dolayı. sokayım böyle senaryoya
Bende aynı durumdayım bu kadar başarının boşa gideceğini düşünüyorum o yüzden şampiyonlukta bir burukluk olacaktır özellikle Erden Timur sonrası bu grup kimse 2 gün sonra Okan hocayı yiyip yabancı yapmaya çalışır.

Erdem Timur seçimlerden önce Dursun başkanın yanında olduğunu göstermelidir. Aksini yapamaz. Bırakmak istiyorsa da, kendi bilir. Bu klüp kimseye yalvarmaz.

Ölse ne olacak? Mutlaka yerine biri bulunur.

2013-14 başı fırtına gibi 2 sene geçirmişiz hem lig hem Avrupa'da başarılar kazandık rakiplerle makası açmış yetişemeyecekleri noktaya getirmişken Fatih Terim ayrıldı.

2024-25 başı fırtına gibi 2 sene geçirmişiz lig rekorlarının altını üstüne getirmiş Avrupa'da güzel sonuçlar alırken gelecek seneler önümüz daha açıkken Erden Timur ayrılıyor.

Galatasaray başarısı cezasız kalmaz hainleri dışarıda aramaya gerek yok çünkü içimizdeler.

Ağabey senin için ölürüz be

Her şey için teşekkürler

Yok devam etmek zorundasın seni sileriz aslolan gs vs. diyenlere aldırma

Elbet bir gün hak ettiğin koltuğa oturacaksın

Ağabey senin için ölürüz be

Her şey için teşekkürler

Yok devam etmek zorundasın seni sileriz aslolan gs vs. diyenlere aldırma

Elbet bir gün hak ettiğin koltuğa oturacaksın
o koltuga oturdugunda elınde icardiler mertensler olmayacak ahbab

1 mertens 100 yılda bir gelir

kalende muslera olmayacak

okan buruk td olmayacak

hayat bitti biliyorsun degil mi

o koltuga oturdugunda elınde icardiler mertensler olmayacak ahbab

1 mertens 100 yılda bir gelir

kalende muslera olmayacak

okan buruk td olmayacak

hayat bitti biliyorsun degil mi
Finansal darboğazdaki 13. bitirmiş Cimbom'a Mertens'i getiren adam finansal olarak rahatlamış ve Avrupa'daki itibarını düzeltmiş GS'ye kimleri kimleri getirir

Hala gitmeyip görevine devam edeceğine inananların iyimserliğinden ben de istiyorum ya. Hayata o şekil pozitif bakmak istiyorum en azından bir 15 gün daha üzülmezdim.

Üst Alt