Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Pek mümkün değil gibi taraftarı zaten kırmak istemiyordur ama yaşanan bir süreç var ki kulüpte olmak istemiyor gibi gözüküyor konuşup Galatasaray'a zarar vermektense çekilmeyi tercih ediyordur.

öyle gözüküyor maalesef.
erden timur’un olmadığı bir yönetim düşünmek istemiyorum valla. dursun, süheyl ünal bilmem ne hiçbiri tırnağı etmez ve kesinlikle güvenilmez bence.
şampiyonluk bile öyle mutlu etmiyor beni şu an sırf bu konudan dolayı. sokayım böyle senaryoya

öyle gözüküyor maalesef.
erden timur’un olmadığı bir yönetim düşünmek istemiyorum valla. dursun, süheyl ünal bilmem ne hiçbiri tırnağı etmez ve kesinlikle güvenilmez bence.
şampiyonluk bile öyle mutlu etmiyor beni şu an sırf bu konudan dolayı. sokayım böyle senaryoya
Bende aynı durumdayım bu kadar başarının boşa gideceğini düşünüyorum o yüzden şampiyonlukta bir burukluk olacaktır özellikle Erden Timur sonrası bu grup kimse 2 gün sonra Okan hocayı yiyip yabancı yapmaya çalışır.

Erdem Timur seçimlerden önce Dursun başkanın yanında olduğunu göstermelidir. Aksini yapamaz. Bırakmak istiyorsa da, kendi bilir. Bu klüp kimseye yalvarmaz.

Ölse ne olacak? Mutlaka yerine biri bulunur.

Üst Alt