Erdal Torunoğulları: "Çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdal Torunoğulları: "Çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik"

erdal-torunogullari.jpg

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda İsrail'in Hapoel Beer-Sheva takımıyla eşleşmelerini değerlendirdi. Torunoğulları, "Manchester United'ı istiyorduk, Hapoel çıktı" dedi.

"Bizim için rakip fark etmiyordu" diyen Erdal Torunoğulları, "Biz Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Şampiyonlar Ligi'nde olsak daha iyi olurdu. 4 puan aldığımız ekip grup lideri, 4 puan verdiğimiz ekip grup sonuncusu oldu." açıklamalarını yaptı.

Dinamo Kiev'le oynadıkları maça değinen Torunoğulları, "Sonuç değişmiyor. Hakem ne kadar kötüde yönetse o maç geride kaldı önümüde çok maç var. Takılırsak kötü olur. Hakem kesinlikle maça etki yaptı." diye konuştu.

İngiliz takımlarına karşı daha iyi oynadıklarını vurgulayan Erdal Torunoğulları, "Tottenham, Arsenal ve Liverpool maçlarında daha iyiydik bu yüzden Manchester United'ı istedim. Ancak Hapoel'i çektik. Rakibimizi fazla tanımıyoruz ama galiba çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik. Demek hayırlısı buymuş. " ifadelerini kullandı.

(Ntvspor)

Hulk mevzusundan sonra kopmuş bunların iletişimi.
Aboubakar mevzusu da üstüne binince Sergen tarafı da kopmuştur muhtemelen.

Muhtemelen ucunda şampiyonluk olmasa Sergen sezon ortası istifa ederdi zaten.

Sergen olayında bu adamın çok dahlinin olduğunu düşünmüyorum. Nur Çebi isteseydi anlaşırdı Sergen'le. Muhtemelen para konusunda anlaşamadılar. Sergen şampiyon olunca sağlam para istemiştir Çebi de "Sergen uçma nasıl şampiyon olduğumuzu sende bende iyi biliyoruz" minvalinde olaya yaklaşıp maaşına fazla zam yapmamıştır.

Sergen olayında bu adamın çok dahlinin olduğunu düşünmüyorum. Nur Çebi isteseydi anlaşırdı Sergen'le. Muhtemelen para konusunda anlaşamadılar. Sergen şampiyon olunca sağlam para istemiştir Çebi de "Sergen uçma nasıl şampiyon olduğumuzu sende bende iyi biliyoruz" minvalinde olaya yaklaşıp maaşına fazla zam yapmamıştır.
Başkan hiç görüşmemişki Sergenle, yönetici üzerinden de 12 milyon lira teklif etmişler.

Sergen de sallanmadığını düşünüp 30 istemiş, mevzu orada kopmuş biraz.

Bu ve bir kaç herifle arası bozukmuş ama en baştan beri.

Dün beşiktaşlıları dinledim biraz. Sinirlenince açık açık her şeyi konuştular. Sergen'e gidip bak Rıza-Erol bu kadar alıyor sana 10-12 yeter falan diyorlarmış. Transfer görüşmeleri yapıp Sergen'e danışmıyorlarmış. Sergen'de inat etmiş 29,99 milyon TL'ye bile imza atmam demiş. Dünde harbiden 25 milyon TL sunmuşlar kabul etmemiş. Daha önceden 12 falan önermişler ama.

Dün beşiktaşlıları dinledim biraz. Sinirlenince açık açık her şeyi konuştular. Sergen'e gidip bak Rıza-Erol bu kadar alıyor sana 10-12 yeter falan diyorlarmış. Transfer görüşmeleri yapıp Sergen'e danışmıyorlarmış. Sergen'de inat etmiş 29,99 milyon TL'ye bile imza atmam demiş. Dünde harbiden 25 milyon TL sunmuşlar kabul etmemiş. Daha önceden 12 falan önermişler ama.

Mevzu senin anlattığın gibiyse aralarında fazla fark kalmamış bir şekilde anlaşırlar.

Mevzu senin anlattığın gibiyse aralarında fazla fark kalmamış bir şekilde anlaşırlar.
Buraya kadar benim anlattığım gibi de gerekli değeri görmediğini düşünüyor. Bir de 30 milyon istiyor diye yapılan haberler yönetim tarafından servis edilmiş. Sorun para olmaktan çıkmış. Bence olmaz daha bu iş. Devreye aracı falan sokmaya çalışıyorlarmış ama zor.

Buraya kadar benim anlattığım gibi de gerekli değeri görmediğini düşünüyor. Bir de 30 milyon istiyor diye yapılan haberler yönetim tarafından servis edilmiş. Sorun para olmaktan çıkmış. Bence olmaz daha bu iş. Devreye aracı falan sokmaya çalışıyorlarmış ama zor.
Sosyal medyada Nur Çebinin bir taraftarla konuşması var. Eğer o video gerçekse Çebi'nin pek umrunda değil Sergenle anlaşıp anlaşmamak. :)

Üst Alt