Emre Can Transferi İçin İyi Haber! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Can Transferi İçin İyi Haber!

Cevap: Emre Can Transferi İçin İyi Haber!

bayern sözlesmesini uzatip bize bir sezon kiralik gönderecekse satin alma opsiyonu olmadan hic gelmesin daha iyi.

Yabancı sınırı kadar saçma bir şey yok ülke futbolunda. Hakemi falan geçtim böyle saçma sapan kurallarla kalite iyice düşüyor. Geçen maç oyuna yabancı sokacağız diye Rashica'yı oyundan çıkartmak zorunda kaldık. Böyle anlamsız, ne işe yaradığı belli olmayan kural mı olur

özil'i oynatmak için kural yapmışlar işte. futbolun adaleti var da ayaklarına dolandı o şebeklikleri de allah'tan. bu ülke futbolu fener'i şampiyon yapma hülyalarından kurtulmadığı sürece gram ilerleyemez.

özil'i oynatmak için kural yapmışlar işte. futbolun adaleti var da ayaklarına dolandı o şebeklikleri de allah'tan. bu ülke futbolu fener'i şampiyon yapma hülyalarından kurtulmadığı sürece gram ilerleyemez.
İşin aslı kuralın pek Özil ile de ilgisi yok. Yarın İlkay bize gelse İlkay da yerli statüsünde oynayacak. Kural çıktığında zaten o Arsenal'a transfer yapmış, banko oynuyordu.

Bu kafayla onlardan pek bir şey olmaz uzun vadede ama kadro durumlarına göre yabancı sınırının şekillenmesi sinir bozucu gerçekten. Aldığın, para verdiğin futbolcuyu oynatamıyorsun, rezillik

Biz birsey yapmayacağız @Aras Şimşek yapacak. ( 👥👉🫂)

Ben utanırım Kemal sen başla
choke-knockout.gif

Direkt Emre Can' ın yabancı statüsünde sayılacağına dair zamanın haberini de paylaştığım halde, daha mesajı henüz atmış iken dahi hala 'yerli sayılacaksa vs' diye fikir yürütenler olmuştu da kendi hallerine bırakmıştım. Adam yabancı statüsünde işte. Anlamak bu kadar zor olmamalı...
Hocam bir şekilde defterine uydurulur nedir yani. Elimizde tr konuşamayan bir ferdi kadı örneği var.

Üst Alt