Efkan Bekiroğlu: "Büyük bir Galatasaray taraftarıyım, Fatih Terim benim için bir efsane" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efkan Bekiroğlu: "Büyük bir Galatasaray taraftarıyım, Fatih Terim benim için bir efsane"

5f05cee667b0a9192038bab7.jpg

Alanyaspor'un bu yaz 1860 Münih'ten kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Efkan Bekiroğlu, Alman basınına konuştu.
Efkan Bekiroğlu : "Büyük bir Galatasaray taraftarıyım, tüm ailem de öyle. Fatih Terim benim için bir efsane. Babam, Galatasaray'a karşı sahaya çıktığımda ağlamış."
Efkan Bekiroğlu: "Çağdaş Hocam beni "Aslanım" diye çağırıyor. 'Haydi, Aslanım' diyerek beni daha da uyandırıyor."
Galatasaray ile oynadıkları maçta 21 dakika oynayarak hayaline kavuştuğunu söyleyen Efkan: "Kalbim küt küt atıyordu. Fatih Terim'i gördüm, o bir efsane. Rol modellerim olarak gördüğüm yıldızların yanında ısındım"

Batı Avrupa'da doğup veya yetişip Galatasaraylı olmayan çok az gurbetçi gördüm. Balkanlarda filan bayağı Fenerli oluyor genelde. Bu ülkelerdekiler genelde has Galatasaraylıdır, bizim ülkede doğup büyüyen çoğu çakma skor taraftarının aksine.

Artık herkes anladı Fatih hocayı öveyim de belki gündem olurum kulüp beni görür, transfer eder diye. Aynı şey siyasette de geçerli oluyor. x kişisini övdüğün zaman makam mevki sahibi oluyorsun ya aynen öyle bir durum haline geldi.

yapmayın olm böyle açıklamalar yaw.

adam egosunu okşayan herkesi transfer ediyor

yapmayın

Aziz başgan da yok ki kazıkları kendi üzerine alsın

Üst Alt