eerol - 12numaradaki üye | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eerol - 12numaradaki üye

açtığım en ilginç konu olabilir. size göre gereksiz ama eerol için bir kurtuluş çağrısı..

kendisi 12numara ve antuda full disiplin ile yazan, çizen, yöneticilik yapan sonuçta da azarı yiyen bir arkadaşımız.

1113.JPG

adam tam bir makine hangi takımlı olduğu önemli değil, gelsin burada görev yapsın biz ona gereken değeri veririz.

antu birazda olsa aktif ama 12numarada resmen tek başına online takılıyor.. valla üzülmemek elde değil.:cry::cry:

1.JPG

şuna bak adam ağa.. insan bu duruma nasıl üzülmez.:oops:

23.JPG

kendi konusunu, kendi yorumluyor :cry:

hayır dostum online gözüküyor ama yemeğe gitmiş olabilir.

111-jpg.34426

Olmadı arkadaşlar :confused: eerol, 45 yaşında müzisyen bir abimizmiş. işi gereği hafta içi boş vakti olduğu için, antu ve 12numara formunda takılıyormuş

Uzuna uzuna mesajlaşmamız oldu ben kısaca özetleyeyim:

"Galatasaray forumu değil de genel bir spor forumu olsaydı olabilirdi, ayrıca benim orada bulunmam demek , ki asla olmaz Fenerbahçe forumlarında da banlanmam demektir.Sohbet muhabbet olayı ise ancak ortak genel bir forumda olabilir , tekrar teşekkürler..."

sonuç olarak herkese teşekkürlerini iletti. bizde kendisine başarılar dileyelim :hat:

Üst Alt