DUYURU: Yeni foruma geçtik! | vBulletin 4 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DUYURU: Yeni foruma geçtik! | vBulletin 4

Cevap: DUYURU: Yeni foruma geçtik! | vBulletin 4

Biraz daha sarı kırmızı renkler kullanılabilirdi beyaz renk fazla gözü yoruyor.

Berbat olmuş. Hiç beğenmedim. Gözü çok fazla yoruyor ve çok karışık. vB 4e geçilmesinin nedeni nedir?

burada bu anlamsiz elestrilerini siralamanin kesintiye ugramamasi icin omer kardesim eski versiyon cokuyordu surekli stable degildi sanirim

Güzel olmuş bence ,ama ana sayfa biraz karışık duruyor sanki . Eline ze cebinize sağlık :D

burada bu anlamsiz elestrilerini siralamanin kesintiye ugramamasi icin omer kardesim eski versiyon cokuyordu surekli stable degildi sanirim

Bence anlamsız falan değil. Devamlı çökmesinin sebebini vB sürümlerin de değil başka biyerlerde arayın. 700 bin kişilik bir forumda tam yetkili olarak adminlik yaptım ve o forumda da klasik sürüm kullanılıyodu ki forumda çökme falan olmuyordu. Antu nun kaç bin üyesi var? Bizden fazla. Doğal olarak konu ve mesaj sayıları da fazla. O adamların sitesi neden çökmüyor? Çokta kullanışlı temaları var.

+ Antu kendi sistemini kullanıyor vBulletin değil kıyaslama yapamazsın.

+ Sorun sürümün eski olması değildi; vBulletin dosyalarında bozulma vardı, lisans süresi dolduğundan dolayı tamir edilemiyordu. Yeni sürüme geçilince çözüldü bu kadar basit. Bana göre bu tema da kullanışlı ama yeni uyarlama yapılacak o daha kullanışlı olacak. Forum sonsuza dek 3.x serisinin klasik temasıyla gidemezdi.

+ Antu kendi sistemini kullanıyor vBulletin değil kıyaslama yapamazsın.

+ Sorun sürümün eski olması değildi; vBulletin dosyalarında bozulma vardı, lisans süresi dolduğundan dolayı tamir edilemiyordu. Yeni sürüme geçilince çözüldü bu kadar basit. Bana göre bu tema da kullanışlı ama yeni uyarlama yapılacak o daha kullanışlı olacak. Forum sonsuza dek 3.x serisinin klasik temasıyla gidemezdi.

ve + antunun kullandığı free bir yazılım, webmiz biraz oynanmış halini kullanıyor bizim forum php ve lisansı 300 tl

dipnot: sitemiz 2008 senesinde 15 bin üyemiz silindi

bunu bilmiyon haralde ?

ve o site 1997 yılında kuruldu ve ilk fan sitesi bizimki 2006 yılında kuruldu

14 senelik siteyi kıyaslayamassın ömer

Gayet guzel ve basarili bir gecis olmus gibi. Temada bazi hatalar var, eminim zamanla halledilicektir.

Emegi gecenlere tesekkurler, tebrikler ve kolay gelsin.

Üst Alt