GSC Haber - Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı

Hiçbişey değiştirmesin, ağzı laf yapan bi basin sözcüsü eklesin ekibe ki haklarımızı savunsun kafi. Albayrak hatasına düşmez inşallah
Ağzı laf yapan sözcüye gerek var mı ? Erden başkan :Lale orta dedi 6 aydır bir tık yok:?Adamların şirazesi kaydı.1 cümle yetti. 1000 cümle edeni içi boş olursa ne olur.

Ki daha açıklayacağım söyleyeceğim okadar çok şey var ki dedi.Biz 1.level'ı geçemedik:))
Önce 1.level olayı bir çözülebilse daha neler konuşacak Erden Başkan.

Erden Timur'u tutmayı başarıp Apo'yu listeye dahil etmediği müddetçe okay'im ben.
Erden Timur hali hazırda yönetim listesinde değil bu şekilde devam etme ihtimalini daha yüksek buluyorum ben. Yönetimde de çok ciddi değişiklikler beklemiyorum Özgörkey, Levent Yaz sanırım bir kişi daha vardı gibi gidenlerin yerine yeni isimler gelir para koyabilecek kişiler olursa öncelik olur diye tahmin ediyorum. Onun dışında mevcut yönetim büyük çoğunluğu aynı olarak devam eder herhalde.

Albayrak gelmek için baskı yapıyor. Albayrak geliyor diyenlere ne paralar dökmüştür

Diren ve efsane ol Tostos ağabeyyy. Bu magirüsçü nizipliyle bir olup sattı seni unutma

Albayrak listede olmayacak diyenlerde var listenin çok değişmeyeceği 3-4 ekleme olabileceği de söyleniyor. Haftaya cuma verilecek zaten. Erden Timur'un da listese olmasa bile Sportif Aş'de devam edeceği söyleniyor Özbek listede de olmasını istiyormuş.

Dursun başkan 2-3 tane iş bitirecek adam getirmeli. Metin ağabey dahil çoğu kişiyle devam edilecektir ama çok ortada görünmeyen ve perde arkasında çok fazla iş yapmayan kişileri degiştirmeli.

🗣️ Haluk Yürekli: "Galatasaray camiasında Erden Timur'un hem ailesi hem işi sebebiyle gelecek sezon olmayacağı dedikoduları var."

Haluk Yürekli: "Galatasaray'ın yeni yönetiminde Abdurrahim Albayrak'ın olmayacağı söyleniyor, ben öyle duyuyorum." (343)

Üst Alt