Diğer Spor Dalları Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diğer Spor Dalları Başlığı

Cevap: Diğer Spor Dalları Başlığı

neyse daha genç. altn madalya alır ilerde. koreli baya iyi tekvandocu. koreli baya tedirgin etti onu. saldramadı bile. aglıyor galiba:sad007: helal olsun sana.

koreli kırmızı kart yedi son saniyelerde sevindim bir ara ahan oyundan atıldı altın bizimdir diye. sonra anladım ki futbol gibisi yokmuş

HEyacanı kaldıramadı herhalde.Ağlıyor şuan :sad007:

Neyse sağlık olsun,canı sağolsun

Ancak şu bizim dallama muhabirlere kıl oluyorum.Çok abartıyorlar,tamam sevinelimde altın içinde biraz üzülelim yani

Cok pasifti son iki raundda, sanki finalin hakkini veremedi, gerideysen hele 11-4 gibi skorla, kaybedecek birseyin kalmamistir.

Korelide 25 yaşındaymış daha,rahat bir olimpiyatı daha var

Ayrıca hakemlere laf etmedim,edecemmm

65 milyonun çoçukları sizi,krolar,dangalaklar,daha birbirleriyle anlaşamıyorlar maç yönetiyorlar eziklerrr

Korelide 25 yaşındaymış daha,rahat bir olimpiyatı daha var

Ayrıca hakemlere laf etmedim,edecemmm

65 milyonun çoçukları sizi,krolar,dalgalaklar,daha birbirleriyle anlaşamıyorlar maç yönetiyorlar eziklerrr

itiraz etme hakkımızıda aldılar bedavadan. konsantrayonu bozdular hrbolar. nurda rakibin üstünlügünü kabul etti ne yazıkki. geriye düşüncede bizimkisi risk aldı kontra yedi. öne geçseydi yenebilrdi. son raunda fark açıılınca sakatlanmamak istemiş olabilir.

Kaybedecek bir şeyin kalmazsa bile pata küta giremezsin, en büyük aptallık olur, her zaman konsantrasyon, ciddiyet ve emniyet önemlidir. Antrenman maçında bir saniyelik dikkatsizlik neticesinde çocuğun burnu kırıldığını gördüm.

İstersen 20-5 geride ol, kontrolsuz girersen bir tekme ile sedyede terkedersin.

Emeğe saygı, bu sporcular günde saatlerce antrenman yapıyor. :)

Tekvando Erkekler +80 kg

Bahri Tanrıkulu saat 11.45'te Alexandros Nikolaidis ile karşılaşacak, çok güçlü bir isim. Bir sonraki turdaki muhtemel rakibi Koreli Dongmin Cha ise altın madalyanın en büyük favorisi. İlk turu geçip elense bile bronz için şansı yüksek, ilk turda elenmez inşallah.

Bahri Tanrıkulu 7-3 ile rakibini geçmiş ve çeyrek finalde Koreli Dong-Min Cha ile eşleşmiş. Mücadele saat 17.15'te.

Bahri Tanrıkulu 7-3 ile rakibini geçmiş ve çeyrek finalde Koreli Dong-Min Cha ile eşleşmiş. Mücadele saat 17.15'te.

Çok iyi mücadele etti Bahri. Yunanlı çok etkisiz kaldı benim beklediğim gibi.

Dünya 1 numarasını da yenmek imkansız değil Bahri için. Çok zor ama başarırsa önü çok açık.

Bahri'nin sıralamada 8.olması siklet değiştirdiğinden dolayı sanırım.

çeyrek finaldeki rakibi olimpiyat şampiyonuymuş.+koreli

cok zor yenmesi.yenerse altın alır bahri.sonuçta kore yakın dövüş sporlarının atası.

dün nur tatarın rakibinin koreli oldugunu bilmiyodum.öğrendiğim an geçmiş olsun gümüş alcaz dedim öyle oldu :)

İşin kötüsü Koreliyi geçip yarı finale kalsa bile muhtemel rakibi Robelis Despaigne. Koreliden sonra en büyük 2.favori.

Üst Alt