Chelsea, Mykhaylo Mudryk Transferini Bonuslar Dahil 100 Milyon Euro'ya Bitirdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea, Mykhaylo Mudryk Transferini Bonuslar Dahil 100 Milyon Euro'ya Bitirdi

Delirmiş bunlar Ukrayna liginden bir adama 100 milyon vermek için 20 maçta 20 gol 20 asist falan yapması lazım..Bu adamın muhteşem diyeceğin daha 1 sezonu yok

Mudrykin bu kadar para etmesinin en büyük sebebi Napolideki Gürcü çocuk öyle birşey bekliyorlar

100m epl büyükleri için bi sezonda zorlanmadan harcayabilecekleri bi mebla oldu artık. mudryk 100m etmez tabi ama herif süper yine de yardırıp gidiyor, fizik teknik bitiricilik her halt var

Kara para mı aklıyolar yoksa ukraynaya yardım mı. Bu çocuk ne yapmış olabilir ki savaşın ortasındaki maçlarda bi de.

imaj transferi, hem rus sahip gitti hem ukraynalı star geldi

Arsenal-interested-in-Mykhaylo-Mudryk.jpg

İzlemesi çok keyifli bir isim. EPL için oyun tarzının da uyduğunu düşünüyorum ama 100m€ biraz fazla olmuş. Her şeyi geçtim, bu tarz ilk transferini aşırı yüksek bonservisle yapan gençler çok büyük baskı altında kalıyor. Takip ettiğim kadarıyla olgun bir karaktere sahip ama ne olursa olsun EPL ve 100m€ ciddi bir baskı ve sorumluluk getiriyor. Yapacağı her hata medyada tüm hafta konuşulacak, yanına da kendisi için harcanan para yazılacak. Umarım bu paranın altında ezilmez de seyir zevki yüksek oyununa gezegenin bir numaralı liginde de devam eder.

İzlemesi çok keyifli bir isim. EPL için oyun tarzının da uyduğunu düşünüyorum ama 100m€ biraz fazla olmuş. Her şeyi geçtim, bu tarz ilk transferini aşırı yüksek bonservisle yapan gençler çok büyük baskı altında kalıyor. Takip ettiğim kadarıyla olgun bir karaktere sahip ama ne olursa olsun EPL ve 100m€ ciddi bir baskı ve sorumluluk getiriyor. Yapacağı her hata medyada tüm hafta konuşulacak, yanına da kendisi için harcanan para yazılacak. Umarım bu paranın altında ezilmez de seyir zevki yüksek oyununa gezegenin bir numaralı liginde de devam eder.
Kvarat fena parlayınca bu gencoyu kaçırmak istemediler sanırım.

Cucurella sterlinge verilen paraları çöpe atılmış sayıyorum. Para bol olunca ne yapacaklarını bilemiyor adamlar. Daha iyi isinler alınabilirdi o paralara

Üst Alt