Celtic FC Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Celtic FC Takip Başlığı

şampiyonlar ligi 2.tur elemelerinde sahasında 1-2 kaybedip macar ekibi ferencvaros'a elendiler
dikkatimi çeken tokmak chol denen herif idi gol de attı, ligimize gelir bu kayode, umar aminu gibi bi şey
forvette de boli var daha çok güçlü bi topcu

celtics ligde 5.hafta macinda deplasmanda dundee karsisinda gol olup yagdi.
0-9
tarihi macta,

gecen sezon transfer donemi baslamadan yazdigim 3 yetenek var idi - takip edenler hatirlayacaklardir,
furuhashi,hatate,maeda. 3unu de celtics kapmisti. donem donem konuya deginmis idim celtics ,yeni australyali hocasi ve bu us potansiyelli jpon yetenek dolayli.

ilk sezonlari iyi gecti...sakatlik donemlerinden bagimsiz.
yeni sezona da cok iyi giris yaptilar... bu tarihi macta da ,
* macta 3 gol 1 asist furuhashi .
*hatate , *maeda 1er asist.

* ange postecouglu hoca'yi ,
gozlem bazli *australya ligini yakindan takip ederken, bi gun, kendisinin lig disina cikacagini bekliyordum .
ilk adimi yakin cografya dan yapti. a ligden japonya ligine yokohama marinos takimina gecti.
burda sampiyonluk alirken oynattigi istikrarli ve kompatk progresive oyun ile dikkatleri bayagi cekti - oyleki, japonlar kendisini japon milli nin basina gecireceklerdi,, o donem celtics ozel ilgilenip pes etmeden israrla hocayi ikna turlari duzenledi, takimi da birakmak istemiyordu,,, velhasil gunun sonunda celtics adina yeni hoca ismi kendisi oldu.
lige gelir gelmez ilk sezonunda takimi sampiyon yapti. bunu yaparken, j ligden aldigi ustte bahsini ettigim isimlerle de bayagi iskoc ve ada medyasinda bolca konusuldu, hakki ve alkisi verildi - hem sampiyonluk dolayli hem bu yetenekleri nokta atisi dolayli makul denklemde kulube ve lige kazandirdigindan dolayi.

bu sezon, lig disinda, sampiyonlar liginde ozellikle nasil performans sunacaklarini ayri bir heyecanla bekliyor olacagim.
salt ,hoca ozelinde nacizane dusuncem; *ange hoca , ileride bi gun takimimizi calistirmasini istedigim cok yetenekli bir teknik adam.

celtics ligde 5.hafta macinda deplasmanda dundee karsisinda gol olup yagdi.
0-9
tarihi macta,

gecen sezon transfer donemi baslamadan yazdigim 3 yetenek var idi - takip edenler hatirlayacaklardir,
furuhashi,hatate,maeda. 3unu de celtics kapmisti. donem donem konuya deginmis idim celtics ,yeni australyali hocasi ve bu us potansiyelli jpon yetenek dolayli.

ilk sezonlari iyi gecti...sakatlik donemlerinden bagimsiz.
yeni sezona da cok iyi giris yaptilar... bu tarihi macta da ,
* macta 3 gol 1 asist furuhashi .
*hatate , *maeda 1er asist.

* ange postecouglu hoca'yi ,
gozlem bazli *australya ligini yakindan takip ederken, bi gun, kendisinin lig disina cikacagini bekliyordum .
ilk adimi yakin cografya dan yapti. a ligden japonya ligine yokohama marinos takimina gecti.
burda sampiyonluk alirken oynattigi istikrarli ve kompatk progresive oyun ile dikkatleri bayagi cekti - oyleki, japonlar kendisini japon milli nin basina gecireceklerdi,, o donem celtics ozel ilgilenip pes etmeden israrla hocayi ikna turlari duzenledi, takimi da birakmak istemiyordu,,, velhasil gunun sonunda celtics adina yeni hoca ismi kendisi oldu.
lige gelir gelmez ilk sezonunda takimi sampiyon yapti. bunu yaparken, j ligden aldigi ustte bahsini ettigim isimlerle de bayagi iskoc ve ada medyasinda bolca konusuldu, hakki ve alkisi verildi - hem sampiyonluk dolayli hem bu yetenekleri nokta atisi dolayli makul denklemde kulube ve lige kazandirdigindan dolayi.

bu sezon, lig disinda, sampiyonlar liginde ozellikle nasil performans sunacaklarini ayri bir heyecanla bekliyor olacagim.
salt ,hoca ozelinde nacizane dusuncem; *ange hoca , ileride bi gun takimimizi calistirmasini istedigim cok yetenekli bir teknik adam.
bunların geçen sene aldığı yahudi genco da iyi heralde bayaa skor yapıyo geçen seneden beri

bunların geçen sene aldığı yahudi genco da iyi heralde bayaa skor yapıyo geçen seneden beri
*abada .

onun disinda ozellikle performanslarina arti verdigim isimler nacizane;
portekizli yetenek *jota,
bu sezona iyi giris yapan, yunanistanli *giakoumakis ,
genc yetenek *matthew , kanat beklerde oynayan juranovic'in performanslari dikkat cekici buldum tarafim adina... onceki mesaj da bahsini ettigim 3 isimle beraber...

kendisini ilk takip ettigim gunden beri, nazarimda, *kadro muhendisligi cok iyi olan bir anlayista hocadir ange postecoglou.

hem geldigi ilk sezon, hem bu sezon nokta atisi isimler aldilar. takim oyunu ,efektiflik ve maksimum verim performans bazli baktigim vakit.

lig den bagimsiz, ozellikle CL arenasinda o grupta nasil bir seruven yasayacaklar ayrica merak edilesi...
uzun bir sure sonra CL arenasina donus oldu celtics ozelinde - sayet bu siritmaz ise, sahsen kendilerinden bir surpriz bekliyorum. en azindan son ana kadar cabalayacaklardir.

selamlar,

*abada .

onun disinda ozellikle performanslarina arti verdigim isimler nacizane;
portekizli yetenek *jota,
bu sezona iyi giris yapan, yunanistanli *giakoumakis ,
genc yetenek *matthew , kanat beklerde oynayan juranovic'in performanslari dikkat cekici buldum tarafim adina... onceki mesaj da bahsini ettigim 3 isimle beraber...

kendisini ilk takip ettigim gunden beri, nazarimda, *kadro muhendisligi cok iyi olan bir anlayista hocadir ange postecoglou.

hem geldigi ilk sezon, hem bu sezon nokta atisi isimler aldilar. takim oyunu ,efektiflik ve maksimum verim performans bazli baktigim vakit.

lig den bagimsiz, ozellikle CL arenasinda o grupta nasil bir seruven yasayacaklar ayrica merak edilesi...
uzun bir sure sonra CL arenasina donus oldu celtics ozelinde - sayet bu siritmaz ise, sahsen kendilerinden bir surpriz bekliyorum. en azindan son ana kadar cabalayacaklardir.

selamlar,
haksabanovic'i de almışlar, konusunu açmıştım forumda onun
rangers'a tamam diyebilirler bu sene

haksabanovic'i de almışlar, *konusunu açmıştım forumda onun
rangers'a tamam diyebilirler bu sene
norrkoping donemi cok cok iyidi hafizam yaniltmiyorsa.akabinde rubin yapmisti. celtics ozelinde kanimca kendileri adina olumlu transfer. milli takim da(karabag) yer alan bir yetenek.

*basligin dan haberim olsaydi - nacizane bir iki kelam yazmak isterdim .
< bilgi icin tesekkurler sevgili can .

celtics ozelinde, kendilerinden beklentim - hocalari dolayli ; CL de ne yapacaklari.
kanimca, yerel ligde, hem oynadiklari oyun, hem aldiklari skorlarla takdiri aldilar hoca ve kurdugu kadro baglaminda.

surprize imza atarlar mi - cidden merak icindeyim cl arenasi seruveni ozelinde.

norrkoping donemi cok cok iyidi hafizam yaniltmiyorsa.akabinde rubin yapmisti. celtics ozelinde kanimca kendileri adina olumlu transfer. milli takim da(karabag) yer alan bir yetenek.

*basligin dan haberim olsaydi - nacizane bir iki kelam yazmak isterdim .
< bilgi icin tesekkurler sevgili can .

celtics ozelinde, kendilerinden beklentim - hocalari dolayli ; CL de ne yapacaklari.
kanimca, yerel ligde, hem oynadiklari oyun, hem aldiklari skorlarla takdiri aldilar hoca ve kurdugu kadro baglaminda.

surprize imza atarlar mi - cidden merak icindeyim cl arenasi seruveni ozelinde.
sürpriz olmaz ya belki shakhtarı alırlar aşağı o olabilir sürpriz diğer türlü çok zor

sürpriz olmaz ya belki shakhtarı alırlar aşağı o olabilir sürpriz diğer türlü çok zor

beklentim ,surpriz tandansli ilk 2 ..... plase olaraksa 3.luk .
ozellikle hocayi ,
kurdugu kadro ve oynattigi istikrarli kompakt progresive oyun dolayli , cl de surprize imza atabilecek potansiyel de goruyorum mevcut celtics ozelinde.

ilk macin ic saha versus real madrid ile olmasi kanimca avantaj .
son maci da yine real ile deplasmanda yapacaklar.
son maca kadar, hangi konum da olacaklari uc asagi bes yukari belli olur mu - yoruma acik- cok ilginc bir gruptalar .
tarafim adina ibre kendilerinden yana, shaktar malesef donem den dolayi oldukca etkileniyor bunun sahaya negatif yansimasi kacinilamazdi,..yine de kendilerinin versus celtics,real,lepizig maclarini kora kor oynayacaklarini bekliyorum.

leipzig planli, dinamik bir takim. diger yandan, celtics, kanimca kendilerine zit turde bir oyun ve kadro sentezinde. dolayisiyla celtics'in hem shakter & hem leipzig maclarinda kendi oyunlarini oynadiklari takdirde sanslarinin bayagi oldugunu dusunuyorum,2.lik dogrultusunda...
ilk mac dolayli *gunun surprizi cikar mi - futbol bu . <=> celtics gecmiste *nakamurali donem de *manchester united'i eli bos gondermisti. arti parantez, real madrid her ne kadar gecen sezon sampiyon olsa da, cl grup asamalarinda
2.macta sheriff'e 2-1 yenilmisti ic saha da,.. yine shaktar ile ayni grupta yer alip , kendilerini 2-1le gecmisti.
gecen sezon real maclari her skora acik epik 90 dakikalar iceriyordu - en azindan ustteki takim tarzi versuslarda...

celtics, *sheriff gibi deplasmandan galip gelir iddiasi degil de, dikkati vermek istedigim denklem; celtics'in sezonun ilk macini kendi sahasinda basliyor olmasi kanimca buyuk avantaj<=>en basta belirttigim hoca,kadro,oyun pozitif ucgenle beraber.

Üst Alt