Haber - Cassano: "Büyük kulüplerde görev alan arkadaşlarıma Arda Güler'i almaları gerektiğini söyledim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Cassano: "Büyük kulüplerde görev alan arkadaşlarıma Arda Güler'i almaları gerektiğini söyledim"

şu dakika olayını tuttursa bile, bu sefer de devreye girecek olan 17,5 m serbest kalma maddesi varmış diyorlar.

fenerlilerin her türlü 25-30 rüyası finito.

1500 dk dolmaz da o maddeden emin miyiz? Resmi bir açıklama yok.
Aksam spor'da boyle bir haber buldum:

Fenerbahçe'nin Arda Güler ile yaptığı sözleşmenin detayları ortaya çıktı. Buna göre 3 yıllık sözleşmenin ilk senesinde serbest kalma bedeli 20 milyon euro. İkinci yılında bu rakam 25 milyon euro'ya çıkıyor. Son sezonda ise 30 milyon euro oluyor. Arda'nın ilk hedefi sarı-lacivertli forma ile başarılı olmak.

1300 DAKİKA OYNAMA ŞARTI

Kanarya'nın büyük yeteneği Arda Güler'in kontratındaki maddeye göre genç futbolcunun bir sezonda en az 1300 dakika A Takım'da oynama zorunluluğu bulunuyor. Bu da 18 maça denk geliyor. Eğer Arda Güler bu süreden az forma giyerse sözleşmesinde bulunan özel madde devreye girecek ve o zaman 5 milyon euro'ya serbest kalacak. Genç oyuncunun imaj hakları da kulüple yarı yarıya paylaşılmış durumda. Ayrıca A Takımda gol ve asist primi de bulunuyor.

1500 dk dolmaz da o maddeden emin miyiz? Resmi bir açıklama yok.
Adamların her muhabiri söyledi o detayı. Hatta eğer bu dk muhabbeti tutsa bile ilk sezonda 20 milyon, 2.sezonda 25, 3. sezonda, 30 milyon euro serbest kalma maddeleri de varmış. 1500 dk süre almada her sezon geçerli ve alamazsa 5 milyona serbest kalıyormuş. Bunu tüm muhabirleri sözleşme uzattıklarında açıklamıştı. Gerçek olmasa yalanlarlardı bu zamana kadar bence.

Adamların her muhabiri söyledi o detayı. Hatta eğer bu dk muhabbeti tutsa bile ilk sezonda 20 milyon, 2.sezonda 25, 3. sezonda, 30 milyon euro serbest kalma maddeleri de varmış. 1500 dk süre almada her sezon geçerli ve alamazsa 5 milyona serbest kalıyormuş. Bunu tüm muhabirleri sözleşme uzattıklarında açıklamıştı. Gerçek olmasa yalanlarlardı bu zamana kadar bence.
20 mantıklı da 5 olayına inanmıyorum.

Yalı Koç'un amacı zaten bu çocuğu oynatmak vs değil bence menajerler aracılığıyla aynen elif gibi hicbirsey yapmadan patlatıp ortak iş yaptığı malum kulüplere satmak ,yazın istifa etmezse birebir bunu gorecez

Arda Güler gerçekten yetenekli bir oyuncu burda fenerliler gibi çöp bundan bisey olmaz diye çamur atmayw gerek yok ama bişey ispat edemedi kendi takımında forma şansı bulamıyor hatta oyuna bile giremiyor.
Mesela Arda Turan'dan örnek verelim Manisaspor da iyi oynadı sonra bize tekrar geldi ben bu takımın yıldızıyım dedi daha sonra euro 2008 de iyi performans gösterince Avrupaya gitti.
Korkum şu ki Arda Güler bi ara Beşiktaş ta Muhammed vardı barcelona felan istiyor diyorlardı onun gibi olacak diye korkuyorum

Arda Güler gerçekten yetenekli bir oyuncu burda fenerliler gibi çöp bundan bisey olmaz diye çamur atmayw gerek yok ama bişey ispat edemedi kendi takımında forma şansı bulamıyor hatta oyuna bile giremiyor.
Mesela Arda Turan'dan örnek verelim Manisaspor da iyi oynadı sonra bize tekrar geldi ben bu takımın yıldızıyım dedi daha sonra euro 2008 de iyi performans gösterince Avrupaya gitti.
Korkum şu ki Arda Güler bi ara Beşiktaş ta Muhammed vardı barcelona felan istiyor diyorlardı onun gibi olacak diye korkuyorum
korkma

Üst Alt