Haber - Cassano: "Büyük kulüplerde görev alan arkadaşlarıma Arda Güler'i almaları gerektiğini söyledim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Cassano: "Büyük kulüplerde görev alan arkadaşlarıma Arda Güler'i almaları gerektiğini söyledim"

Ulan bu cocuk maça cikmiyor ki videolarini izleyin diye tavsiyede bulunuyorsun :asd:
Hiçbirşey yapmadan bu kadar abartilan topçu gormedim ben ömrü hayatimda

Atanamamış messi mübarek. Okadar yetenekli ki her nedense sahada hiç göremiyoruz, bunu bukadar övenler nerde izleyip beğeniyor çok merak ettim.

Yago denen adam söylediyse doğrudur. Bunu sene başında fener Arda’yı kesin oynatacak bundan dolayı falan diye verdi. Ali Koç ailesinin altına 2-3 araba, ev falan çekip maddeyi bozabilir tabii
Kimse 5 m euro alacağı yerde gidip % 25 hakkına 3 m euro vermez.

Bu konularda çok tek taraflı bakıyorsunuz bence.

Kim Min Jae için de 8 diye yazdılar her yerde, sonra 18 çıktı.

Dün, TRT Spor'daki oldukca emin sekilde 5 milyon diyordu. Hatta ozellikle kendisi ve babasi boyle bir sozlesme istemedi mi?
1200 dakikasi filan var. Kupa maclarinda 180 dakika oynasa geriye 10 mac lig kaliyor. Hatta AL de var.

Kimse 5 m euro alacağı yerde gidip % 25 hakkına 3 m euro vermez.

Bu konularda çok tek taraflı bakıyorsunuz bence.

Kim Min Jae için de 8 diye yazdılar her yerde, sonra 18 çıktı.
Olabilir elbette de Emirhan ilkhan’da ilk sene çıkış için 4,5 koydurdu. Jk ilk seneden bu parayı vereceklerini düşünmüyordu. Kaldı ki imzalamasa Mayıs 23’te kontratı bitiyordu. Bu kadar istenen bir oyuncu için oynama garantisi adına 1500 dk şartı makul bence. Ali Koç’un Gençlere para vermesinde Arda Güler ile yakın ilişkileri vardır muhtemelen, gideceğini düşünmüyordur. Bildiğim kadarıyla menajeri de yalanlamadı 1500 dk olayını. 18 yaş altı 3 sene max. kontrat el kol bağlıyor. Moukoko’yu Dortmund’un elinde tutup tutamayacağı belli değil mesela, garip gelmiyor o yüzden

Olabilir elbette de Emirhan ilkhan’da ilk sene çıkış için 4,5 koydurdu. Jk ilk seneden bu parayı vereceklerini düşünmüyordu. Kaldı ki imzalamasa Mayıs 23’te kontratı bitiyordu. Bu kadar istenen bir oyuncu için oynama garantisi adına 1500 dk şartı makul bence. Ali Koç’un Gençlere para vermesinde Arda Güler ile yakın ilişkileri vardır muhtemelen, gideceğini düşünmüyordur. Bildiğim kadarıyla menajeri de yalanlamadı 1500 dk olayını. 18 yaş altı 3 sene max. kontrat el kol bağlıyor. Moukoko’yu Dortmund’un elinde tutup tutamayacağı belli değil mesela, garip gelmiyor o yüzden
5 milyon euro fesih bedeli olabilir normalde.

Ancak öyle bir şey varken 4te 1 hakkına 3 verme riskine girmeler anlamsız. En az 12-15e gitmeliki o ödenen bedelin anlamı olsun.

5 milyon euro fesih bedeli olabilir normalde.

Ancak öyle bir şey varken 4te 1 hakkına 3 verme riskine girmeler anlamsız. En az 12-15e gitmeliki o ödenen bedelin anlamı olsun.
Bilmiyorum belki sakatlık vs. gibi koşullara göre belli şartlar vardır. Bunların tamamını sağlamıyor olabilir.i ama böyle bir maddenin olmadığını düşünmüyorum. Sağlam kaynaklar doğruladı. Sözleşmelerde artık oyuncu lehine oluyor. Ali Koç’un %25’e 2,5 vermesi soru işareti. %25 sonraki satıştan pay yerine Brezilya kulüpleri gibi hak olsa daha mantıklı olabilirdi.

Üst Alt