Caner Erkin Derbide Yok! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Derbide Yok!

Milli takımdayken bile hizmete devam

fatih-terim-in-yaptigi-son-terbiyesizlik-olayi_427308.jpg

Yok artık ciddimisin hocam?

aynen renkdaş.terim kulubü tekrar diriltmek için bazı görüşmelerde bulunmuş camianın ağır toplarıyla işte efsane başk. aziz yıldırım ile vs.
kendisi avrupa şampiyonası sonrası kovulunca geri dönecek kulübe işte şimdiden aziz bşk. ile bilikte çizdikleri yol haritasına göre çalışmalşarı hızlandırmış ve caner erkin ile siftah yapmış.
çok yakında gökhan g. hamleside bekliyorum.

edit. muslera satılırsa volkan d. transferi süpriz olmaz

aynen renkdaş.terim kulubü tekrar diriltmek için bazı görüşmelerde bulunmuş camianın ağır toplarıyla işte efsane başk. aziz yıldırım ile vs.
kendisi avrupa şampiyonası sonrası kovulunca geri dönecek kulübe işte şimdiden aziz bşk. ile bilikte çizdikleri yol haritasına göre çalışmalşarı hızlandırmış ve caner erkin ile siftah yapmış.

Umarım Mahmut Uslu transferide gerçekleşir

Onun gibi zeki , efendi , dürüst yöneticilere ihtiyacımız var

maç öncesi hep yapılan "KAFA KARIŞTIRMA" haberi.
-Bizde durumlar kötü hacum, futbolcuların morali bozuldu, caner parreria ile dalaştı. Çok kötü çok. dedirttirmek amaçlı.

YEMEZLER, kuş beyinlerin ürettiği yemler bunlar.

Emre Bol: "Caner Pereira'ya, senin yapacağın kadronun am... ko... diyerek ortalığı dağıtmış."
Emre Bol: "Araya giren As Başkan Ali Yıldırım'a da küfürler etmiş."
Emre Bol: "Caner sadece bu maçlık değil, süresiz kadro dışı bırakıldı. Sezon sonu ayrılacak."

Emre Bol: "Caner Pereira'ya, senin yapacağın kadronun am... ko... diyerek ortalığı dağıtmış."
Emre Bol: "Araya giren As Başkan Ali Yıldırım'a da küfürler etmiş."
Emre Bol: "Caner sadece bu maçlık değil, süresiz kadro dışı bırakıldı. Sezon sonu ayrılacak."
bize gelmek için ayak yapmış koçum benim be adamsın kralsın caner başkan

:puhaha:

Üst Alt