Haber - Can Uzun, Türk Milli Takımını Seçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Can Uzun, Türk Milli Takımını Seçti

:red:

Mesut gibi Turkum diyip ama Almanya'yi secmesi mi daha dogru olurdu? Kalbimin sesini dinledim diyor aciklamasinda yani Turklugu daha agir bastigini soyluyor.

Su negatifligin beni benden aliyor bazen.
Yok negatiflik değil, aklıyla değil kalbiyle hareket etmiş ve gerçekten samimi görünüyor bu açıdan bakınca çok sevindim ama bizim gibi kaotik bir turnuvada var yok takımı seçerek kariyeri adına riskli tercih yapmış.bu da gerçek umarım hayırlısı olur kendisi icin

demekki büyük hedefleri yokmuş cocugun biraz paracı yapısı varsa bizim lig takımlarınıda kabul eder
Bence onunla alakası yok.Yetiştirilme tarzı.Açıkçası iyi oyuncu heryerde kendisini gösterir.Uzun zaman önce Türk milli takımını seçeceğim dedi ve dik duruş gösterdi.Ayrıca bizim klüplerin şuan Can'ı Aalmaya gücü yetmez.O tren kaçtı .En azından 3-5 yıllık.

Sahaya kendi ülkenin formasıyla çıkmakta alınan haz çoğu şeyden daha değerlidir insanların gözünde. Bu nerede doğup büyüdüğünden bağımsızdır, Türksen Türksündür.

Can Uzun da buna yönelik bir karar vermiş, tercih etmemesi de milli duygulara yeterince sahip olmadığını ya da kendisine emek veren ülke için oynamak istediğini gösterirdi.

İlki benim için daha değerli olsa da ikincisine de saygı duymak lazım.

Yaptığı açıklama zaten mükemmel.

Kendine yazık etmiş.

Gerçi avrupa şampiyonasında kendini gösterebilmek için güzel bir hamle bu bakımdan bakınca kariyeri için kısa vade planında doğru ata oynamış gibi görünüyor.

Üst Alt