Call of Duty Warzone | Toplanma Alanı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Playstationda klavye mouse oynanıyor sanırım bu

Öyle olması iyiymiş yav dualshocka göre daha performanslı oynanır. Ekibimizi oluşturalım sen de katıl

Sa Üsteğmen geldi

y6nzRF.jpg
Çapraz çekseydin hiç okuyamazdık ekranı böyle zahmet olmuş

Oynarsın oynarsın.

BR modu öyle PUBG vs gibi yavaş değil. Bam güm bir oyun. Öyle saatlerce evde bekleyim geleni vurayım olayı yok. Oyun da izin vermiyor zaten, rakiplerin yerlerini görebiliyorsun çeşitli şeylerle.
Daha önce direkt BR modunu indirip denedim sarmadı sildim, sonra klasik olarak kuzenimin MW satın aldığı battlenet hesabına çöktüm haspam profesyonel oyuncu triplerinde olduğundan bu oyun casual yeaaaaa demek suretiyle beğenmedi 2-3 saat oynamış bırakmış kaldığı yerden ben devam ettim ama öyle ahım şahım oynamadım campaign hariç toplam 10 saat falan oynamışımdır, ama dediğin gibi normal mw gibiyse çabuk alışırım BR moduna.

Daha önce direkt BR modunu indirip denedim sarmadı sildim, sonra klasik olarak kuzenimin MW satın aldığı battlenet hesabına çöktüm haspam profesyonel oyuncu triplerinde olduğundan bu oyun casual yeaaaaa demek suretiyle beğenmedi 2-3 saat oynamış bırakmış kaldığı yerden ben devam ettim ama öyle ahım şahım oynamadım campaign hariç toplam 10 saat falan oynamışımdır, ama dediğin gibi normal mw gibiyse çabuk alışırım BR moduna.
Normali gibi ya. Aksiyon bol diğer BR oyunlara göre. Seri oyun yine normali kadar olmasada

Üst Alt