Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elden ring dlc trailer'da final sahnesindeki twinblade str silahıdır degil mi. Dlc ye char kasıyorum dlc de gelecek silahların sınıfları yok hiç bi yerde.

Dün Brothers: A Tale of Two Sons oynayıp bitirdim, remake çıkmış geçtiğimiz aylarda ama ben 2013'teki normal sürümünü oynadım.

brothers0805131280jpg-88223f_160w.jpg

Oyunda bir hayat ağacı var ve babamızın hastalığı sebebiyle bu ağacı bulmak için abi-kardeş yollara düşüyoruz.

Atmosferi çok hoş, konusu klişe gibi görünse de güzel, müzikleri çok iyi, oynanış kolay, oyun kısa, hikayenin sonu hem mutlu hem acı.

Biraz üzdü beni. Daha mutlu kayıpsız bitebilirdi.

Dün Brothers: A Tale of Two Sons oynayıp bitirdim, remake çıkmış geçtiğimiz aylarda ama ben 2013'teki normal sürümünü oynadım.

Ekli dosyayı görüntüle 244583

Oyunda bir hayat ağacı var ve babamızın hastalığı sebebiyle bu ağacı bulmak için abi-kardeş yollara düşüyoruz.

Atmosferi çok hoş, konusu klişe gibi görünse de güzel, müzikleri çok iyi, oynanış kolay, oyun kısa, hikayenin sonu hem mutlu hem acı.

Spoiler vermeyeydinn iyiydie rdas.

Ekli dosyayı görüntüle 244583

Oğlumla beraber oynadik sonunun o kadar dramtik olduğunu bilmiyordum ikimizinde nutku tutuldu ama çok eğlenceli bir oyundu.

bf2042 kurdum ama begenmedim sarmadi yani bilemiyorum yorumlar da pek icacici gelmedi denedin mi?

su aralar en basarili multiplayer fps hangisi?
fortnite hala zevkli geliyor bana
Arkadaş grubumuz var pubg ve csgo oynuyorlar.

Bana lobide bekle, oyuna gir 10 dk loot yap falan aksiyona girip ilk kursunda ölme riski cekici gelmiyor.

Bf4 multiden, w1-w2 savas temasini sevdigim icin bf1 gectim inanilmaz keyif aliyorum. Aksiyon, renk gecisi ve kombinasyonlar artikca oyunu 40 dk oynamadan kapatasım geliyor. Bir daha da girmiyorum fortnite bende bu etkiyi uyandirdi

Üst Alt