Bordeaux Analizi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux Analizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bordeaux Analizi

Ya bu takim bu kadar iyide Avrupada ne yapti bu sene.Romanya ekibini yendiler baskada bir galibiyetleri yok.Bu sene Arupada oynadiklari 2 maci canli izledim bu kadar abartildigi gibi top oynamadilar.Fransa liginde ustuste 5 galibiyet almak cok mukemmel bir basari degil.Sonucta 7 senedir sampiyonun degismedigi bir lig.Turkiye ligi daha kaliteli Fransa ligine gore.Iyi oyunculari var tabiiki ama rakip cok iyi,bizden daha kaliteli falan demek yanlis olur.Biz onlardan daha iyi bir ekibiz,onlari Fransada yenecegiz kimsenin suphesi olmasin.

Ya bu takim bu kadar iyide Avrupada ne yapti bu sene.Romanya ekibini yendiler baskada bir galibiyetleri yok.Bu sene Arupada oynadiklari 2 maci canli izledim bu kadar abartildigi gibi top oynamadilar.Fransa liginde ustuste 5 galibiyet almak cok mukemmel bir basari degil.Sonucta 7 senedir sampiyonun degismedigi bir lig.Turkiye ligi daha kaliteli Fransa ligine gore.Iyi oyunculari var tabiiki ama rakip cok iyi,bizden daha kaliteli falan demek yanlis olur.Biz onlardan daha iyi bir ekibiz,onlari Fransada yenecegiz kimsenin suphesi olmasin.

Hertha,Oli ve Benfica gibi Bordo'da şişiriliyor.Daha iyi.Bırak şişirsinler...

Avrupada bizde yıllardır iş yapmıyoruz.

Adamlar iyi futbol oynuyor,küçümsenecek bir rakip asla değil.

Ama as kadromuzla çıktığımız vakit zorlu maçlar oynansa da bir üst tura çıkabiliriz diye düşünüyorum.

Yeneceğimizden o kadar eminsin yani :) Lincoln olmasa bile ?

Bordeaux zor kurtuldu

Fransa Ligi'nde lider Lyon'u yakalama mücadelesi veren Galatasaray'ın UEFA Kupası'ndaki rakibi Bordeaux, ligin güçlü ekiplerinden Lille karşısında yenik duruma düşmesine rağmen ikinci yarıda beraberliği kurtardı.

Chaban Delmas'taki maçın 17. dakikasında Bellion ev sahibi ekibi öne geçirirken, 26. dakikada Obraniak skora dengeyi getiren isim oldu. ikinci yarıya iyi baaşlayan konuk takım, 57. dakikada rami ile ilk kez öne geçti. Bordeaux'un en önemli isimlerinden Gourcff ise 60. dakikada son sözü söyledi ve mücadele 0-0 sona erdi. Bordeaux böylece puanını 42'ye çıkardı.

(Ligtv.com.tr)

Bordeaux zor kurtuldu

Fransa Ligi'nde lider Lyon'u yakalama mücadelesi veren Galatasaray'ın UEFA Kupası'ndaki rakibi Bordeaux, ligin güçlü ekiplerinden Lille karşısında yenik duruma düşmesine rağmen ikinci yarıda beraberliği kurtardı.

Chaban Delmas'taki maçın 17. dakikasında Bellion ev sahibi ekibi öne geçirirken, 26. dakikada Obraniak skora dengeyi getiren isim oldu. ikinci yarıya iyi baaşlayan konuk takım, 57. dakikada rami ile ilk kez öne geçti. Bordeaux'un en önemli isimlerinden Gourcff ise 60. dakikada son sözü söyledi ve mücadele 0-0 sona erdi. Bordeaux böylece puanını 42'ye çıkardı.

(Ligtv.com.tr)

gourcuff'u tutamayız ama cavenagi tutarsak iyi olur.

Bunları zaten futbolu yakından takip eden birisi bilir,bize asıl taktik varyasyonları futbol anlayışları teknik analizleri lazım.

Ya 32 kere yazdim bir daha yaziyorum.Fos bir takim bu Bordeaux.Kalite olarak Turkiyenin asagisinda olan Fransa liginde ustuste alinan 5 galibiyetten birsey olmaz.Kadrolari iyi ama Galatasaray gore gucsuz.Benfica maci gibi olur.

Ya 32 kere yazdim bir daha yaziyorum.Fos bir takim bu Bordeaux.Kalite olarak Turkiyenin asagisinda olan Fransa liginde ustuste alinan 5 galibiyetten birsey olmaz.Kadrolari iyi ama Galatasaray gore gucsuz.Benfica maci gibi olur.

Olur mu renktaş?Onlar dünyanın en formda, en güçlü, en yetenekli kadrosuna sahip!!!!!!

''Fenerbahçenin stadında kupayı almak istiyoruz ancak sadece istemekle olmuyor''

De Sanctis

Bordeaux fos takım değil defansı fos bir takım ancak hücum hatları gayet iyi bir takım belkide bu iyi görüntüleri formda olmalarından kaynaklanıyordur

Adamların en önemli özelliği duran toplar ve uzun toplar.Defansta Servet ve Meira bu konuda dikkatli olurlarsa hava topu vermezler bordeaux!'a...En önemli oyuncuları gourcuff'u ise mehmet topal ile kitlersek takımın beynini yok etmiş oluyoruz,beyni çalışmayan bişeyde zaten başarılı olamaz.Ayrıca Mehmet Topal!a da çok güveniyorum bu konuda.Hatırlayın geçen sene Kadıköydeki f5'le yaptığımız türkiye kupası maçında alex'e top oynatmamıştı.Bordeaux'nun defansı zaten ayrı bi komedi.Bu yüzden şansımız yüksek(tabi tam kadro çıkabilirsek)...

Cavenaghi benim en korktuğum isim ben onu Arjantinde çocukluğunu bilirim hey gidi günler hey....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt